Postępowanie zakończone 2026-08-06
Remont nawierzchni jezdni oraz miejsc parkingowych w rejonie skrzyżowania pomiędzy budynkami WNT i DS3 przy Oczapowskiego w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346318
- Zamawiający
- UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ Przedmiar.pdf
- STWiOR STWiORB D-05.03.05a Wiazaca AC.doc
- STWiOR STWiORB D-05.03.05b_Scieralna AC.doc
- SWZ SWZ (278).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 278.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Pytania i odpowiedzi2 278.pdf
- Inny Zał. 1 do OPZ Szkic koncepcyjny miejsc parkingowych.zip
- Inny Załacznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Ośwadczenie dotyczące podstaw wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór zobowiązania.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ- Wzór oświadczenia art. 117 ust.4.doc
- Inny Zawiadomienie o zmianie terminu związania ofertą, składania i otwarcia ofert 278.pdf
- Inny Zał. 1 do OPZ Szkic koncepcyjny miejsc parkingowych.pdf
- Inny Zał. 2 do OPZ Mapka rys 1.pdf
- Inny Zał. 2 do OPZ Mapka rys 2.pdf
- Inny Zał. 3 do OPZ Rysunek poglądowy z zaznaczonym zakresem i miejscem wykonywania robót budowlanych.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
- Modernizacja stacji transformatorowo-rozdzielczych na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
- Prace remontowe po zalaniach w budynkach na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz wymiana pakietów szybowych w holu budynku przy ul. Oczapowskiego 4.
- Świadczenie usług w zakresie konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych w Domach Studenckich UWM w Olsztynie.
- Wymiana pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych w budynkach przy ul. Słonecznej 49 i 51 w Olsztynie
- Wykonanie remontu fragmentu dachu Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie przy ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie