Postępowanie zakończone
„Remont pomieszczeń oficera dyżurnego w budynku nr 1 i 10 przy ulicy Saperskiej 1 w Olsztynie”
22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00244162
- Zamawiający
- 22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
- Główny kod CPV
- 45262500-6 — Roboty murarskie i murowe
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar BUD-02 EL-02 PO ZMIANIE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Zalaczniki_1_3_4_5 Formularz_oferty__i_zalaczniki_do_oferty_-_forma_edytowalna_24-06-2024_08.24.43_22-07-2024_11.42.08.docx
- Ogłoszenie Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Informacja z otwarcia NOWY SZABLON_.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Ogłoszenie WIZJA.pdf
- Ogłoszenie wybór najkorzytsniejszej oferty po ponownym badaniu i ocenie - Strona postępowania.pdf
- Ogłoszenie Wybór oferty najkorzystniejszej strona.pdf
- Inny Decyzja B1 i B10.tif
- Inny Oświadczenie podwykonawcy 10% Załącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny Wyjaśnienia zmiana SWZ 2.pdf
- Inny Wyjaśnienia zmiana SWZ.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Przedmiary/Przedmiar BUD-01.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Przedmiary/Przedmiar BUD-02 EL-02.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Przedmiary/Przedmiar EL-01.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Przedmiary/Przedmiar ST-01.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/Projekt Architektura PTiW.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/STWiOR/STWiOR Budowlany/STWiOR BUD-01.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/STWiOR/STWiOR Elektryczny/STWIOR EL-01.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/STWiOR/STWiOR Sanitarny/STWIOR ST-01 wod-kan.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/STWiOR/STWiOR Sanitarny/STWIOR ST-02 c.o..pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/STWiOR/STWiOR Sanitarny/STWIOR ST-03 klimatyzacja.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A10.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A11.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A12.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A13.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A14.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A2 Rzut.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A5.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A6a.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A6.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A7 stolarka.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A8.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/A9.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Architektura/Propozycja materiałowa.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K01.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K02.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K03.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K04.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K05.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K06.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K07.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K08.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/K09.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/Konstrukcje/Projekt konstrukcyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Budowlana/strona tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Elektryczna/Projekt elektryczny.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/Projekt Sanitarny.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/S1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/S2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/S3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/S4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Dokumentacja Projektowa Sanitarna/Załacznik klimatyzacja.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Dokumentacja projektowa STWiOR Przedmiar/Dokumentacja projektowa/Wytyczne do HRZ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP