Postępowanie zakończone 2026-06-29
Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa budynku administracyjnego Nadleśnictwa Dwukoły wraz z robotami rozbiórkowymi i zagospodarowaniem terenu na dz. nr ewid. 3169/11 (obręb Iłowo Osada).
Nadleśnictwo Dwukoły
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286226
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Dwukoły
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 8 Przedmiary robót.7z
- SWZ SWZ SA_270_3_2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0028622601.pdf
- Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do 7.7z
- Inny Załącznik nr 8 Dokumentacja projektowa PAB, PT.7z
- Inny Załącznik nr 8 Opracowania uzupełniające (decyzje).7z
- Inny Załącznik nr 8 Projekt robót geologicznych - studnia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 Umowa, karta gwarancyjna.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 Wykaz wykonanych robót (4).doc
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz osób, które bedą uczestniczyć.doc
- Inny Załącznik nr 6 Zobowiązanie o oddaniu zasobów.doc
- Inny Załącznik nr 7 Grupa kapitałowa.doc
- Projekt PAB/Ekspertyza techniczna.pdf
- STWiOR PT - architektura/Dwukoły STWIOR.pdf
- STWiOR PT - instalacje elektryczne/IE_STWIOR.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/Opinia Geotechniczna - Iłowo-Osada.pdf
- Inny PAB/BiOZ_opis_Dwukoły_.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_ELEWACJA PÓŁNOCNA.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_ELEWACJA POŁUDNIOWA.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_ELEWACJA ZACHODNIA.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_PRZEKRÓJ B-B.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_PRZEKRÓJ C-C.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_PRZEKRÓJ D-D.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_RZUT DACHU.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_RZUT I PIĘTRA.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_RZUT PARTERU.pdf
- Inny PAB/PAB/20251014_RZUT PIWNICY.pdf
- Inny PAB/PAB/PAB-opis.pdf
- Inny PAB/PAB - rozbiórka kotłowni i archiwum/BIOZ.pdf
- Inny PAB/PAB - rozbiórka kotłowni i archiwum/Projekt rozbiórki.pdf
- Inny PAB/PAB - rozbiórka wieży/Projekt rozbiórki wieży.pdf
- Inny PAB/PZT/20250701_PZT.pdf
- Inny PAB/PZT/PZT_Opis_Dwukoły_.pdf
- Inny PAB/załączniki.pdf
- Inny PT - architektura/A.10 Detale D1,D2,D3.pdf
- Inny PT - architektura/A.11 Detal D4.pdf
- Inny PT - architektura/A.12 Elewacja wschodnia.pdf
- Inny PT - architektura/A.13 Elewacja północna.pdf
- Inny PT - architektura/A.14 Elewacja zachodnia.pdf
- Inny PT - architektura/A.15 Elewacja południowa.pdf
- Inny PT - architektura/A.16 Rzut parteru - sufity.pdf
- Inny PT - architektura/A.17 Rzut piętra - sufity.pdf
- Inny PT - architektura/A.18 Stolarka drzwiowa.pdf
- Inny PT - architektura/A.19 Stolarka okienna.pdf
- Inny PT - architektura/A.1 Rzut piwnicy.pdf
- Inny PT - architektura/A.20 Detal barierka.pdf
- Inny PT - architektura/A.21 Detal D1 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.22 Detal D2 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.23 Detal D3 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.24 Detal D4 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.25 Detal D5 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.26 Detal D6 - rozwimięcie.pdf
- Inny PT - architektura/A.2 Rzut parteru.pdf
- Inny PT - architektura/A.3 Rzut piętra.pdf
- Inny PT - architektura/A.4 Rzut dachu.pdf
- Inny PT - architektura/A.5 Przekrój A-A.pdf
- Inny PT - architektura/A.6 Przekrój B-B.pdf
- Inny PT - architektura/A.7 Przekrój C-C.pdf
- Inny PT - architektura/A.8 Przekrój D-D.pdf
- Inny PT - architektura/A.9 Przekrój E-E.pdf
- Inny PT - architektura/Opis.pdf
- Inny PT - architektura/Z.1 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny PT - architektura/Z.2 Prekrój A-A,B-B.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/E00.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP00.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP01.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP02.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP03.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP04.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP05.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP06.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP07.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP08.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/EP09.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES01.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES02.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES03.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES04.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES05.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES06.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES07.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES08.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES09.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/ES10.pdf
- Inny PT - instalacje elektryczne/IE_OPIS.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/charakterystyka w1.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/IS PT OPIS.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S10.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S11.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S12.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S13.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S14.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S15.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S16.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S17.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S18.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S19.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S1.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S20.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S21.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S22.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S23.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S24.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S2.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S3.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S4.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S5.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S6.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S7.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S8.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/S9.pdf
- Inny PT - istalacje sanitarne/Specyfikacje techniczne.pdf
- Inny PT - konstrukcja/213- opis techniczny Dwukoły.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-10.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-11.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-12.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-13.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-14.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-15.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-16.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-17.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-18.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-19.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-1.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-2.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-3.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-4.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-5.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-6.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-7.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-8.pdf
- Inny PT - konstrukcja/K-9.pdf
- Inny Decyzja nr 385 2025 - Pozwolenie na budowę nadleśnictwa.pdf
- Inny Decyzja Ro.6530.6.2025 zatwierdzająca projekt robót geologicznych.pdf
- Inny Projekt robót geologicznych.pdf
- Przedmiar Budynek Istniejacy - przedmiar.pdf
- Przedmiar Budynek Nowoprojektowany - przedmiar.pdf
- Przedmiar Dwukoły Rozbiórki - przedmiar.pdf
- Przedmiar Imstalacje elektryczne przedmiar.pdf
- Przedmiar Instalacje sanitarne przedmiar.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP