Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
ROZBUDOWA ULICY KOLEJOWEJ NA ODCINKU OD UL. WILCZEJ DO ULICY WCZASOWEJ W EŁKU
Gmina Miasto Ełk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400969
- Zamawiający
- Gmina Miasto Ełk
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Ełk
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zal. nr 3 do swz (przedmiar).zip
- STWiOR zal. nr 4 Projekty- branża drogowa - SST.zip
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. nr 4 Projekty- branża drogowa - projekty.zip
- Inny zal. nr 4 Projekty- branża drogowa - wymag. dok..pdf
- Inny zal. nr 4 Projekty- branża elektryczna.zip
- Inny zal. nr 4 Projekty- branża sanitarna i telekomunikacyjna.zip
- Inny zal. nr 4 Projekty- geologia, ZRiD, telet. kolejowa.zip
- Inny zal. nr 5 do swz (zarządzenie w sprawie standardu ochrony drzew).pdf
- Inny zal. od nr 1 do nr 2 do swz (oświadczenie, projekt umowy).zip
- Projekt 01. Opis techniczny- SOR.pdf
- Projekt 0. Opis PAB- ul. Kolejowa.pdf
- Projekt 0. Opis PT- ul. Kolejowa.pdf
- Projekt 0. Opis PZT- ul. Kolejowa.pdf
- Projekt rys. D-1.1 Plan sytuacyjny - odc. I 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-1.1 Projekt zagospodarowania terenu - ul. Kolejowa- odc. I 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-1.2 Plan sytuacyjny - odc. II 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-1.2 Projekt zagospodarowania terenu - ul. Kolejowa odc. II 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-1. Plan orientacyjny - SOR Kolejowa - 05.2024-A4.pdf
- Projekt rys. D-1. Przekroje konstrukcyjne 297x1700.pdf
- Projekt rys. D-2.1 Plan sytuacyjny- SOR - ul. Kolejowa 01.10.2024r.- 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-2.1 Profil podłużny - ul. Kolejowa 297x900.pdf
- Projekt rys. D-2.1 Profil podłużny ul.Kolejowa 297x900.pdf
- Projekt rys. D-2.2 Plan sytuacyjny- SOR - ul. Kolejowa 01.10.2024r.297x1150.pdf
- Projekt rys. D-2.2 Profile boczne. 297x260.pdf
- Projekt rys. D-2.2 Profile boczne ul. Kolejowa . 297x260.pdf
- Projekt rys. D-3. Przekroje konstrukcyjne PK 297x1700.pdf
- Projekt rys. D-4.1 Przekroje poprzeczne - ul. Kolejowa-odc. I 297x1270.pdf
- Projekt rys. D-4.2 Przekroje poprzeczne - ul. Kolejowa odc. II 297x800.pdf
- Projekt rys. D-5.1 Plan warstwicowy - ul. Kolejowa odc. I 297x1150.pdf
- Projekt rys. D-5.2 Plan warstwicowy - ul. Kolejowa odc.II 297x1150.pdf
- Inny Wydruk mapy.pdf
- Inny Wydruk mapy z kolizją.pdf
- STWiOR 000. SST- ul. Kolejowa Ełk _całość.pdf
- STWiOR 1. 000000..pdf
- STWiOR 10. 040501..pdf
- STWiOR 11. 040701..pdf
- STWiOR 12. 050301..pdf
- STWiOR 13. 050305..pdf
- STWiOR 14. 050323..pdf
- STWiOR 15. 060101..pdf
- STWiOR 16. 060301..pdf
- STWiOR 17. 070101..pdf
- STWiOR 18. 070201..pdf
- STWiOR 19. 080102..pdf
- STWiOR 20. 08.02.01..pdf
- STWiOR 2. 010101..pdf
- STWiOR 21. 080301..pdf
- STWiOR 22. 090101..pdf
- STWiOR 3. 010204..pdf
- STWiOR 4. 020101..pdf
- STWiOR 5. 030201..pdf
- STWiOR 6. 040101..pdf
- STWiOR 7. 040202..pdf
- STWiOR 8. 040301..pdf
- STWiOR 9. 040402..pdf
- Inny 00. Spis zawartości..pdf
- Inny 0a. Strona tytułowa-Ełk ul.Kolejowa..pdf
- Projekt PW_elektryka_Kolizje_Kolejowa.pdf
- Projekt PW_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- Projekt Rys.1_PZT_kolizje_Kolejowa_Ełk.pdf
- Projekt Rys.1_PZT_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- Projekt Rys.2_PZT_kolizje_Kolejowa_Ełk.pdf
- Projekt Rys.2_PZT_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- Projekt Rys.3_Schemat_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- STWiOR SST_elektryka_Kolizje_Kolejowa.pdf
- STWiOR SST_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- Projekt Branża sanitarna/KD/PDF/00_Str_Tyt_KD_PT.pdf
- Projekt Branża sanitarna/KD/PDF/01_OT_Kolejowa_KD_PT.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW KANAŁ TECHNOLOGICZNY/PDF/PW KANAŁ KOLEJOWA.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW MSI TELEKOM/PDF/PW MSI KOLEJOWA - uzgodnienie.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW MULTIMEDIA POLSKA/PDF/PW MMP KOLEJOWA - UZG.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW NEXERA/PDF/PW NEXERA KOLEJOWA.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW NEXERA/PDF/UZG ELC-486509_2025.01.27_1#6190.1-sig.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW ORANGE/PDF/PW ORANGE KOLEJOWA.pdf
- Projekt Branża telekomunikacyjna/PW/PW ORANGE/PDF/uzgodnienie 2502240183 -TTDSILU-JM-01 OPL Ełk Kolejowa.pdf
- STWiOR Branża telekomunikacyjna/SST/EDYTOWALNE/SST TELEKOM Kolejowa.docx
- STWiOR Branża telekomunikacyjna/SST/PDF/SST TELEKOM Kolejowa.pdf
- Inny Branża sanitarna/KD/PDF/04_Kolejowa_Wpusty_deszczowe_zestawienie.pdf
- Inny Branża sanitarna/KD/PDF/05_KOLEJOWA_SANITARNE_PZT_1.pdf
- Inny Geologia/Karty Otworów.pdf
- Inny Geologia/Opis techniczny.pdf
- Inny Geologia/zał. 1.1..pdf
- Inny Geologia/zał. 1.2..pdf
- Inny Teletetechnika kolejowa -Opis.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/a) Pozytywna opinia WUOZ - Kolejowa.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/b) Pozytywna opinia Powiat - Kolejowa.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/c) Pozytywna opinia Prezydent - Kolejowa.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/d) Pozytywna opinia Wody Polskie - Kolejowa.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/e) Pozytywna opinia CWCR - Kolejowa.pdf
- Inny ZRiD/Opinie do ZRID-u/f) Pozytywna opinia ZWW-M - Kolejowa.pdf
- Przedmiar 1_Przedmiar_robót_drogowy.pdf
- Przedmiar 2_Kolejowa_KD_2_Przedmiar.pdf
- Przedmiar 3_Kolejowa_KS_W_2_Przedmiar.pdf
- Inny 4_PR_Etap.2_oświetlenie_Kolejowa.pdf
- Inny 5_PR_Etap.2_KOLIZJE_Kolejowa.pdf
- Inny 6_TELEKOM KOLEJOWA - ODC 2 - PR.pdf
- Inny 7_PR Monitoring.pdf
- Wzór umowy zal. nr 2 do swz (projekt umowy).pdf
- Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu).docx
- Inny zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP