Postępowanie zakończone 2026-08-28
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Bartoszycach
GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391528
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bartoszyce, pow. bartoszycki, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ postępowanie nr ZPP.271.9.2026_termomodernizacaj SP3.pdf
- Wzór umowy Załacznik nr 3 do SWZ_projekt umowy.pdf
- Formularz Załacznik nr 1 do SWZ_ Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załacznik nr 2 do SWZ_oświadczenie warunki i wykluczenie.doc
- Inny Załacznik nr 4 do SWZ _grupa kapitałowa.doc
- Inny Załacznik nr 5 do SWZ_ wykaz robót.doc
- Inny Załacznik nr 6 do SWZ_ Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.doc
- Inny Załacznik nr 7 do SWZ _Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załacznik nr 8 do SWZ _wykaz osób.doc
- Inny Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana.7z
- Przedmiar Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/przedmiar -robotry sanitarne, zawory termostatyczne.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/przedmiar -roboty budowlane.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/przedmiar -roboty elektryczne.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/AE SP Wajdy _2 uzupełnienie.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/Projekt -branża elektryczna.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/Projekt b.sanitarna.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/PZT, PAB, Załączniki.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/Specyfikacja elektryczna.pdf
- STWiOR Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/Specyfikacja budowlana.pdf
- Inny Załacznik nr 9 do SWZ_dokumentacja budowlana/OPZ -zawory termostatyczne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP