WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Wykonanie modernizacji i rozbudowy sieci bezprzewodowej (Wi-Fi) wraz z siecią szkieletową LAN i obwodami zasilania urządzeń sieciowych.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305426
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/WSS Elbląg WiFI_Przedmiar robót_v5.pdf
  • Przedmiar (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/Przedmiar WSZ Elbląg elektryczna.pdf
  • Projekt (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/Elbląg-Szpital-WiFi_Projekt_V01.03.pdf
  • Projekt (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/PT opis WSZ Elbląg.pdf
  • STWiOR (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/STWiOR LAN WiFi.pdf
  • STWiOR (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/STWiOR WSZ ELBLĄG.pdf
  • SWZ (2026.06.24) SWZ.pdf
  • Ogłoszenie (2026.06.24) ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 1 do SWZ.docx
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 2 do SWZ..docx
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/Elbląg-Szpital-WiFi_Raport_v02.0.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/Elbląg-Szpital-WiFi_Raport_v02.1_split_bandwidth.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-01 Niski parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-02 wysoki parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-03 piętro_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-04 HG Wysoki parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-05 A Wysoki parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-06 B Wysoki parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-07 C Wysoki parter_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt WiFi/T-08 C piętro 1_v9.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/Aktywne Elbląg szpital- obliczenia.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/E-01 np.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/E-02 wp.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/E-03 Ip.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ/Projekt zasilanie elektr/NHXH, NHXH-J FE180 PH90_E90 0,6_1 kV KP2412pdf.pdf
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 4 do SWZ.docx
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ.docx
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 6 do SWZ..doc
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 7 do SWZ.doc
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 8 do SWZ.docx
  • Inny (2026.06.24) załączniki do SWZ/Zał. Nr 9 do SWZ.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP