WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach biurowych w DGNiG oraz w DKŚ w budynku Urzędu Miejskiego w Elblągu

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00326951
Zamawiający
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2. SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.doc
  • Wzór umowy 3. ZAŁĄCZNIK NR 3 - Projekt Umowy.zip
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ.zip
  • Wzór umowy 3. ZAŁĄCZNIK NR 3 - Projekt Umowy/Projekt Umowy.pdf
  • Inny 3. ZAŁĄCZNIK NR 3 - Projekt Umowy/Projekt Umowy.DOC
  • Przedmiar 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) g) Przedmiar 138-139/Przedmiar - remont pomieszczenia biurowego 138-139.pdf
  • STWiOR 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/B. STWiORB.odt
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) a) Przedmiar 133 - 134/133 - 134 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) a) Przedmiar 133 - 134/ST 133 - 134 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) b) Przedmiar 137/137 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) b) Przedmiar 137/ST 137 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) c) Przedmiar 140 - 141/140 - 141 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) c) Przedmiar 140 - 141/ST 140 - 141 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) d) Przedmiar 241/241 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) d) Przedmiar 241/ST 241 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) e) Przedmiar 242/242 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) e) Przedmiar 242/ST 242 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) f) Przedmiar 248/248 - remont pomieszczeń biurowych.pdf
  • Inny 4. ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ/A. Przedmiary Robót/A.1) f) Przedmiar 248/ST 248 - remont pomieszczeń biurowych.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU