Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych i wykonanie elewacji na budynku Kiwity 12.
Gmina Kiwity
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415367
- Zamawiający
- Gmina Kiwity
- Główny kod CPV
- 45215100-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy placó-
- Miejsce wykonania robót
- Kiwity, pow. lidzbarski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IOŚ.I.271.17.2026-sig.pdf
- Ogłoszenie 2026_BZP 00415367_01-ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna.zip
- Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ Oświadczenie o zatrudnieniu..docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie podstawy do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postepowaniu..docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Zobowiązanie podmiotu o udostępnienu zasobów..docx
- Inny Załącznik nr 7 do SIWZ Oświadczenie grupy kapitałowe.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.docx
- Przedmiar Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/Kiwity - Ośrodek zdrowia przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt PDF/1.Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt PDF/2.Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt PDF/3.Załączniki projektu budowlanego.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt PDF/4.Projekt techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/pozwolenie na budowe.pdf
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna/warunki przyłączeniowe.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP