Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Adaptacja pomieszczenia pod wypożyczalnie sprzętu w ramach projektu:” Aktywne życie w lokalnej społeczności”
GMINA I MIASTO TULISZKÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407536
- Zamawiający
- GMINA I MIASTO TULISZKÓW
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Tuliszków, pow. turecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 10 wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja.zip
- Inny Załącznik nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków w udziału w postępowaniu zm.docx
- Inny Załącznik nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków w udziału w postępowaniu zm.pdf
- Inny Załącznik nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania zm.docx
- Inny Załącznik nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania zm.pdf
- Inny Załącznik nr 3c- oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu (podmiot udostępniajacy zasoby).docx
- Inny Załącznik nr 3c- oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu (podmiot udostępniajacy zasoby).pdf
- Inny Załącznik nr 3d -oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania (podmiot udostępniający zasoby).docx
- Inny Załącznik nr 3d -oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania (podmiot udostępniający zasoby).pdf
- Inny Załącznik nr 4 oświadczenie z art. 117 ust 4 ustawy Pzp- wykonawców wspólnie ubiegających się o zamowienie.docx
- Inny Załącznik nr 4 oświadczenie z art. 117 ust 4 ustawy Pzp- wykonawców wspólnie ubiegających się o zamowienie.pdf
- Inny Załącznik nr 5- zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 5- zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - oświadczenie o aktual. oświadczenia dot. braku pods. wykl. z postęp.docx
- Inny Załącznik nr 7 - oświadczenie o aktual. oświadczenia dot. braku pods. wykl. z postęp.pdf
- Inny Załącznik nr 8 wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 8 wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 9 wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 9 wykaz osób.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1- Dokumentacja/Przedmiar - adaptacja piwnicy w klubie -Senior+.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/1 - PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_10_stolarka okienna_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_11_stolarka okienna_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_12_stolarka drzwiowa wewn._Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_1_rzut piwnic_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_2 rzut parteru_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_3_rzut poddasza_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_4_rzut więźby_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_5_rzut dachu_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_6_przekrój_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_8_elewacje_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_9_stolarka detal_Tuliszków_Klub Seniora_etap II_2022.08.17.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/Opis techniczny - Projekt arch-bud.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/Projekt arch.-bud. - oświadczenie, uprawnienia.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża ELEKTRYCZNA/PROJEKT_TECHNICZNY/KLUB_SENIORA_ETAP_II_PT_branża_IE.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_1 Rzut piwnic.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_2 Rzut parteru.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_3 Rzut poddasza.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_4 Rzut więźby dachowej.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_5 Rzut dachu.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_6 Przekrój A-A.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_7 Schody.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_8 Schody - zbrojenie biegów.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/K_9 Schody - zbrojenie belek.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/opis techniczny-proj. techniczny-Tuliszków.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/Projekt techniczny -BIOZ, ośw, uprawnienia.pdf
- Projekt Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/STWIOR/SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE TULISZKÓW_2024r..pdf
- STWiOR Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża ELEKTRYCZNA/STWiORB/STWiORB_Klub_Seniora_Etap_II.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/SST/SST.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/decyzja pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/Konserwator/postanowienie 22.02.2023, etap II.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/Konserwator/postanwienie 11.02.2022, etap I.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/Konserwator/pozwolenie 25.02.2022.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/Konserwator/przedłużenie pozwolenia 13.12.2022.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/dokumenty/Konserwator/przedłużenie pozwolenia 30.12.2025.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza mykologiczna/R1.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza mykologiczna/R2.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza mykologiczna/R3.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza mykologiczna/Tuliszkow Bib ekspertyza mykologiczna-.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/2 - Rzut piwnic.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/3 - Rzut parteru.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/4 - Rzut poddasza.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/5 - Przekrój.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/Ekspertyza Klub Seniora Tuliszków.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/Postanowienie Komendanta-Etap II/postanowienie WKWPSP2.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Ekspertyza ppoż/Postanowienie Komendanta-Etap II/postanowienie WKWPSP.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Inwentaryzacja/I-1 Inwentaryzacja_rzut piwnic.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Inwentaryzacja/I-2 Inwentaryzacja_rzut parteru.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Inwentaryzacja/I-3 Inwentaryzacja_rzut poddasza.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Inwentaryzacja/I-4 Inwentaryzacja_przekrój A-A.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Inwentaryzacja/I-5 Inwentaryzacja_elewacje.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_0 Mapa informacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/A_13 Schemat ogrodzenia.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt arch-bud/Załaczniki do projektu arch.-bud..pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 1 rzut piwnic - instalacja wodociągowa.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 2 rzut parteru - instalacja wodociągowa.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 3 rzut poddasza - instalacja wodociągowa.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 4 rzut piwnic - instalacja kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 5 rzut poddasza - instalacja kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 6 rzut piwnic - instalacja ogrzewcza.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 7 rzut poddasza - instalacja ogrzewcza.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 8 rzut piwnic - instalacja wentylacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Projekt/Rys. 9 rzut poddasza - instalacja wentylacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_Branża SANITARNA/Rzut parteru dot. wentylacji 30.01.24 J. Socha/wentylacja.pdf
- Inny Załącznik nr 1- Dokumentacja/projekt/Projekt techniczny_KONSTRUKCJA/Charakterystyka energetyczna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP