Postępowanie zakończone 2026-06-23
Aglomeracyjny system dróg rowerowych na obszarze ZIT MOF Piły - Budowa ciągu pieszo-rowerowego przez rz. Gwdę pomiędzy osiedlem Motylewo w Pile a drogą powiatową nr 1161P
Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275989
- Zamawiający
- Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/PB_01_PZT_KŁADKA PIŁA_20250423.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I__PAB_BUDOWA KŁADKI_20230515.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.02_EN/PB_02_II_PAB_OŚWIETLENIE KŁADKI_20230412.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/03_ZAŁĄCZNIKI DO PB/PAB_ZAŁĄCZNIKI_20250423.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM II, BRANŻA ELEKTRYCZNA/część opisowa/PT_II_OŚWIETLENIE KŁADKI.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część opisowa/PT_I_BUDOWA KŁADKI_20230421.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.11.08.09 MIKROPALE INIEKCYJNE.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.13.01.00 BETON KONSTRUKCYJNY.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.15.02.03 IZOLACJA PŁYTY POMOSTU OBIEKTU MOSTOWEGO Z PAPY TERMOZGRZEWALNEJ.pdf
- Projekt Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.16.01.01 WPUSTY MOSTOWE.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/1. Strona tytułowa PT.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/2. Opis techniczny PT.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/Rys. nr 1 - Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/Rys. nr 2A - Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/Rys. nr 2B - Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/Rys. nr 3 - Profil podłużny.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/1. Projekt techniczny/Rys. nr 4 - Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Projekt Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/2. Opis techniczny SOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/branża energetyczna _D.07.07.01 OŚWIETLENIE DRÓG.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.01.01.01 WYZNACZENIE TRASY I PKT. WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.01.02.03 WYBURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I INŻYNIERSKICH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.02.03.01 WYKONANIE NASYPÓW.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.03.02.01 ODWODNIENIE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.04.05.01 ULEPSZONE PODŁOŻE Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ STABILIZOWANEJ SPOIWEM.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.05.03.23 NAWIERZCHNIA Z BRUKOWEJ KOSTKI BETONOWEJ.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP I ROWÓW.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/D.10.01.01 MURY OPOROWE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/_D.M.00.00.00. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.11.01.01 WYKOPY POD ŁAWY W GRUNCIE NIESPOISTYM WRAZ Z UMOCNIENIEM.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.11.01.04 ZASYPANIE WYKOPÓW WRAZ Z ZAGĘSZCZENIEM.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.11.07.01 STALOWA ŚCIANKA SZCZELNA.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.12.01.02 ZBROJENIE BETONU STALĄ KLASY B500SP I B500C.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.13.01.02 BETON FUNDAMENTÓW.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.13.01.03 BETON PODPÓR W DESKOWANIU.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.13.02.01 BETON KLASY PONIŻEJ C20_25 BEZ DESKOWAŃ.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.14.01.02 KONSTRUKCJA STALOWA USTROJU NOŚNEGO.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.14.02.01_POKRYWANIE POWŁOKAMI MALARSKIMI.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.14.02.02 METALIZACJA.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.15.01.02 IZOLACJA POWŁOKOWA ASFALTOWA WYKONANA NA ZIMNO.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.15.03.01 IZOLACJONAWIERZCHNIA NA OBIEKTACH MOSTOWYCH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.16.01.02 KOLEKTORY ODWODNIENIA.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.17.01.02 ŁOŻYSKA ELASTOMEROWE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.18.01.02 DYLATACJA BLOKOWA.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.18.02.01 DYLATACJA WYPEŁNIENIE PRZERW.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.19.01.04 BALUSTRADY NA OBIEKTACH MOSTOWYCH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.00.10 POMOST.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.04 INSTALACJA URZĄDZEŃ OBCYCH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.05 UMOCNIENEI SKARP PRZY PRZYCZÓŁKACH.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.10 SCHODY SKARPOWE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.12 ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE POWIERZCHNI BETONU.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.15 PUNKTY POMIAROWO-KONTROLNE.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.01.16 POWŁOKI ANTYGRAFITI.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/M.20.02.06 UMOCNIENIE KORYTA RZEKI.pdf
- STWiOR Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/SST_tytulowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/3. Specyfikacja techniczna/1. Strona tytułowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/3. Specyfikacja techniczna/2. Specyfikacja.pdf
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 7.1. do SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 7.2. do SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 7.3. do SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/~$_01_WOŁOMIN_PZT_20220825.doc
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/~$_01_WOŁOMIN_PZT_20221205.doc
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/~$_01_WOŁOMIN_PZT_20230227.doc
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/PB_01_RYS.01_PO.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/PB_01_RYS.02_MDCP.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/01_PZT/PB_01_RYS_03_Widok ogólny kładki_PZT_20250423.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_1_Widok ogólny kładki.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_2_Przekrój podłużny_20230515_297x650.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_3_Przekój podłużny kładki.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_4_Przekrój poprzeczny na dojsciach_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_5_Przekrój poprzeczny projektowanej kładki_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_6_1_gabaryt podpór_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/PB_02.I_RYS_6_2_gabaryt podpór_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.01_OBIEKTY INŻYNIERSKIE/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.02_EN/PB_02_II_RYS_01_PS_20230412 297x660.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.02_EN/PB_02_II_RYS_02_SCHEMAT_20230412 Rys_3__297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.02_EN/PB_02_II_RYS_03_PRZEKRÓJ POPRZECZNY_20230412_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/02.02_EN/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PB/03_ZAŁĄCZNIKI DO PB/~$_03__PAB_ZAŁĄCZNIKI_20230621.doc
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM II, BRANŻA ELEKTRYCZNA/część rysunkowa/PT_II_RYS_01_PS.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM II, BRANŻA ELEKTRYCZNA/część rysunkowa/PT_II_RYS_02_SCHEMAT.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM II, BRANŻA ELEKTRYCZNA/część rysunkowa/PT_II_RYS_03_PRZEKRÓJ POPRZECZNY.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM II, BRANŻA ELEKTRYCZNA/część rysunkowa/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_01_Widok ogólny kładki.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_10.1_konstrukcja stalowa.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_10.2_konstrukcja stalowa.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_10.3_konstrukcja stalowa_297X550.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_11_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_12_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_13.1_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_13.2_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_13.3_konstrukcja stalowa_A4.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_13.4_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_14_konstrukcja stalowa_297x500.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_15__konstrukcja stalowa_A4.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_16_konstrukcja drewniana.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_17_Schemat podniesienia wykonawczegp.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_2_Przekrój podłużny.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_3_przekrój podłużny projektowanej kładki.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_4_przekrój poprzeczny na dojściach.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_5_przekrój poprzeczny projektowanej kładki_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_6.1_gabaryt podpór_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_6.2_gabaryt podpór_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_7.1_zbrojenie podpór.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_7.2_zbrojenie podpór.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_7.3_zbrojenie podpór.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_8_zbrojenie płyty pomostowej.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/PT_I_RYS_9_konstrukcja stalowa_A3.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/1_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/TOM I, OBIEKTY INŻYNIERSKIE/część rysunkowa/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230127_ŚCIEZKA PIŁA_PISMO INFORMUJĄCE_300JD.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230203_WKZ Piła ws zabytku.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230419_ENEA_uzgodnienie proj..pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230510_PGWWP_PWP.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230529_MWIK warunki most na ul. Jastrzębiej - pismo.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230529_MWIK warunki most na ul. Jastrzębiej - warunki techniczne.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/20230607_PGW WP ost. pwp PIŁA.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/2_PISMA, DECYZJE, UZGODNIENA/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/__SPIS TREŚCI.pdf
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/3_SPECYFIKACJE/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/1. Kładka/4_DOKUMENTACJA GEOTECHNICZNA/Piła, Kalina_kładka.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/1. Strona tytułowa SOR.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/Rys. nr 1 - Plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/._Rys. nr 1 - Plan orientacyjny Stała org. ruchu.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/._Rys. nr 2A - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/Rys. nr 2A - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/._Rys. nr 2B - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/Rys. nr 2B - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/2. Branża inżynieria ruchu/Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/._Rys. nr 1A - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/Rys. nr 1A - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/._Rys. nr 1B - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/Rys. nr 1B - Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/Zdjęcia z inwentaryzacji.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/4. Branża zieleń/Zestawienie inwentaryzacyjne drzew.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/5. Uzgodnienie/Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków.pdf
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/6. Zapory czołgowe/IMG_20250204_100714.jpg
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/6. Zapory czołgowe/IMG_20250204_100737.jpg
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/6. Zapory czołgowe/IMG_20250204_100755.jpg
- Inny Dokumentacja/2. Drogi dojazdowe/6. Zapory czołgowe/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/3. PnB/Decyzja PnB - drogi dojazdowe.pdf
- Inny Dokumentacja/3. PnB/Decyzja PnB - kładka.pdf
- Inny Dokumentacja/3. PnB/Informacja o ostateczności decyzji.pdf
- Inny Dokumentacja/3. PnB/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP