WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-18

Budowa budynku magazynowego oraz części socjalnej w Komendzie Powiatowej PSP w Czarnkowie

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276117
Zamawiający
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załączniki nr 12 przedmiary robót.zip
  • SWZ 2026.06.03 - SWZ o znaku PT.2370.4.2026 dla Budowy Bud. Magazynowego oraz części socjalnej w KP Czarnków.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 11 do SWZ Projekt umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz oferty Budowa OLiOC.docx
  • Ogłoszenie 2026.06.03 - Ogłoszenie o zamówieniu PT.2370.4.2026 dla Budowy Bud. Magazynowego oraz części socjalnej w KP Czarnków.pdf
  • Inny 2026.06.03 - SWZ o znaku PT.2370.4.2026 dla Budowy Bud. Magazynowego oraz części socjalnej w KP Czarnków.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 Wersje elektroniczne dokumentów.zip
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadcz. o spełn.war.udz..docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ Oświadcz. o niepodl.wyklucz.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ wykaz zakresu poszczeg.wykonawców.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz osób skierowanych.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy_ wizja lokalna.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ wykaz rozw. równoważnych.docx
  • Inny _corrupt_154853.bin
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP