Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Budowa Centrum Bezzałogowych Statków Powietrznych Wielkopolskiej Policji.
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00423377
- Zamawiający
- KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
- Główny kod CPV
- 45216000-4 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Kąkolewie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 150 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 79 SWZ wraz z załącznikami nr 1 - 6 .pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 1 - 6 w wersji edytowalnej.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza.zip
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/01_PROJEKT_BUDOWLANY/PAB_2026.06.12.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/01_PROJEKT_BUDOWLANY/POZWOLENIE NA BUDOWĘ.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/01_PROJEKT_BUDOWLANY/PZT_2026.06.12.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/01_PROJEKT_BUDOWLANY/ZL_2026.06.12.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_P-A.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_P-IE.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_P-IS.PDF
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_P-K.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_PS-A.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_PS-IE.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_PS-IS.PDF
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_PS-K.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_PS-TT.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/OŚWIADCZENIA PROJEKTANTÓW/OŚWIADCZENIE_P-TT.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/PT_01_AR.2026.08.03.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/PT_02_BO.2026.08.03.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/01_PROJEKT_BUDOWLANY/Zaswiadczenie_o_ostatecznosci_decyzji_BS.6740.297.2026_Komenda_Wojewodzka_Policji_w_Poznaniu.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/KARTA_UZGODNIENIA_PROJEKTU_PPOŻ.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/02_PROJEKT_TECHNICZNY/PT_03_IS.2026.08.03.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 150 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 16 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP