Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-22
Budowa chodnika jednostronnego na ul. Kolejowej w Mosinie na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Sowinieckiej.
Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00422504
- Zamawiający
- Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-22
- Termin realizacji
- 3 miesiące od daty zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ- chodnik ul. Kolejowa.pdf
- Ogłoszenie 1. BZP ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ.zip
- Inny 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Wzór umowy 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - Projekt umowy.Kolejowa. ZP.271.17.2026.docx
- Formularz 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy ZP.271.17.2026..docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4 Pzp ZP.271.17.2026.docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy ZP.271.17.2026.docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie podmiotu trzeciego ZP.271.17.2026.docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - Zobowiązanie do oddania zasobów ZP.271.17.2026.doc
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenie o gr.kapit. ZP.271.17.2026.docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 8 do SWZ - Wykaz robót ZP.271.17.2026.docx
- Inny 3. zał. nr 1-4, 6-10 do SWZ/zał. nr 9 do SWZ - Wykaz osób ZP.271.17.2026.docx
- Projekt 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja/kolejowa_00_opis ZGŁOSZENIE.pdf
- Inny 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja/kolejowa_01_plan orientacyjny_ZGŁOSZENIE_A4.pdf
- Inny 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja/kolejowa_03_przekroje normalne_ZGŁOSZENIE_A3.pdf
- Inny 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja/kolejowa_04_przekrój przez zjazd_ZGŁOSZENIE_A3.pdf
- Inny 4. zał. nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa/dokumentacja/kolejowa_02_plan sytuacyjny_ZGŁOSZENIE_297x1380.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 17 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP