Postępowanie zakończone 2026-08-07
„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4796P na odcinku Drobnin-Kociugi”
Zarząd Dróg Powiatowych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359088
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Drobnin-Kociugi
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 23.07.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Umowa.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - oś. wykonawców.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ/kosztorysy/Kosztorys_Przedmiar/Przedmiar Robót/Przedmiar_część drogowa i kanalizacja deszczowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ/kosztorysy/Kosztorys_Przedmiar/Przedmiar Robót/Przedmiar_część_elektryczna.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.1 PZD/PZD_Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.1 PZD/PZD_rys.1_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.1 PZD/PZD_rys.2.1_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.1 PZD/PZD_rys.2.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.1 PZD/PZD_rys.2.3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.2 PAB/PAB_Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.2 PAB/PAB_rys.1_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.2 PAB/PAB_rys.2.1_Przekroje poprzeczne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.2 PAB/PAB_rys.2.2_Przekroje poprzeczne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.2 PAB/PAB_rys.2.3_Przekroje poprzeczne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.10_Wylot kanalizacji deszczowej W1 oraz W2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.1_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.1_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.4_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.5_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.2.6_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.3.1_Przekroje normalne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.3.2_Przekroje normalne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.3.3_Przekroje normalne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.4_Szczegóły konstrukcyjne - drogowe.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.5.1_Szczegóły konstrukcyjne - kanalizacyjne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.5.2_Szczegóły konstrukcyjne - kanalizacyjne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.5.3_Szczegóły konstrukcyjne - kanalizacyjne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.6.1_Profil nowego chodnika.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.6.2_Profil nowego chodnika.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.7_Profil podłużny kanalizacji deszczowej.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.8_Profil podłużny rowu drogowego str P drogi.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.1_PT_część drogowa i KD/PT_rys.9_Przekrój przedłużenia przepustu na Rowie Lubońskim.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.2_Część elektryczna/Projekt/Opis techniczny E PT kolizje ENEA Drobnin-Kociugi.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/0_Opis_DOR.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_1_Plany_orientacyjne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.1_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.4_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.5a_Plan sytuacyjny_po zmianach.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.5_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/DOR_rys_2.6_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_2.1_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_2.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_2.3_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_2.4_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_2.5_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.1_BIOZ/zał_1. BIOZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_3_od Orange_2025.09.15.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_Odpis z narady koordynacyjnej_2026.02.10.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.1_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.2_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.3_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.4_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.5_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.1_rys.2.6_Plan sytuacyjny_podp_elekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.2_Odpis_ZUD.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.2_Część elektryczna/Projekt/Protokół z weryfikacji_podpisanyWM.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.2_Część elektryczna/Projekt/RYS E1 PT kolizje ENEA Drobnin-Kociugi_podpisanyWM.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.2_Część elektryczna/Projekt/RYS E2 PT kolizje ENEA Drobnin-Kociugi.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/GM Krzemieniewo - organizacja ruchu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/GM-Krzemieniewo_zatw. org ruchu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/GM. Krzemieniewo_zatw. org. ruchu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.3_Docelowa org. ruchu/Policja_zatw. org. ruchu_połączone pieczątki.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/Opis_Opinia geologiczna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_1_Plan_orientacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_3.1_Profil geol-inż.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_3.2_Profil geol-inż.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_4_Karta otworu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_5_Objaśnienie znaków i symboli.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_6_Zestawienie wyników.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_7_Parametry geotechniczne gruntów.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.3.5_Opinia geologiczna/zał_8_Parametry geometryczne gruntów.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/~$.4 Opinie uzgodnienia inne.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_1_od_Kons. Zaby_Droblin_2025.09.09.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_2_od_PSG_uzgodnienie_2025.09.30.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_4.1_od Enea_2025.09.09.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_4.2_Protokół z weryfikacji_podpisanyWM.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_5_od Instytut Zootechniki_2025.11.25.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_6.1_od_WP_wstępne uzgodnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_6.2_DECYZJA pozwolenia wodnoprawnego.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_7_od Gminy Krzemieniewo_2025.12.29.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_8.2_ZUD_Kociugi_przebudowa linii en.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_9.1_uchwala_xxxi15102_kociugi.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Projekt Budowlany/cz.4 Opinie uzgodnienia i inne/zał.2_Uzgodnienia branżowe/zał_9.2_uchwala_xxxi15202_krzemieniewo_drobnin.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/SSTWiORB_Drobnin-Kociugi.rar
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych
- Przebudowa nawierzchni dróg powiatowych w zakresie warstw bitumicznych oraz robót towarzyszących
- „Remont chodnika na ulicy Rydzyńskiej w miejscowości Kąkolewo”
- „Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4782P w miejscowości Świerczyna”
- „Remont nawierzchni jezdni w ciągu drogi powiatowej nr 3823P w m. Boszkowo Letnisko ul. Dworcowa”
- „Dostawy soli drogowej niezbrylającej typ DR”