Postępowanie zakończone 2026-07-15
Budowa chodnika z dopuszczeniem ruchu rowerowego Ludomki-Lipa
Gmina Ryczywół
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314924
- Zamawiający
- Gmina Ryczywół
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny RIR.271.6.2026.zip
- Przedmiar SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/załącznik nr 1 - OBLICZENIE DANYCH DO PRZEDMIARU ROBÓT.pdf
- Przedmiar SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/kosztorys ofertowy - elektryczny.pdf
- Przedmiar SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/Kosztorys ofertowy Ludomki-Lipa (bez drzewa).pdf
- Przedmiar SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/kosztorys ofertowy sanitarny.pdf
- Przedmiar SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/Przedmiar robót Ludomki-Lipa (bez drzewa).pdf
- Przedmiar SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/przedmiar sanitarny.pdf
- Projekt SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/POR/Opis techniczny.pdf
- Projekt SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/opis techniczny.pdf
- Projekt SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/oświadczenie projektantki do PT.pdf
- Projekt SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/spis treści do PT.pdf
- Projekt SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/strony tytułowe PT.pdf
- Projekt SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY TOM II.pdf
- Projekt SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/PROJEKT TECHNICZNY TOM IV.pdf
- Projekt SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU TOM I.pdf
- Projekt SWZcz. II/3. dokumentacja branża elektryczna/PT_Ludomki_Lipa.pdf
- Projekt SWZcz. II/3. dokumentacja branża elektryczna/Specyfikacja.pdf
- STWiOR SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/STWiORB/strona tytułowa STWiORB.pdf
- STWiOR SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/STWiORB/STWiORB chodnik Ludomki-Lipa.pdf
- STWiOR SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/STWIORB.pdf
- SWZ SWZ cz. I/SWZ-cz. I.pdf
- Wzór umowy SWZ cz. III/SWZ cz. III - projekt umowy.pdf
- Inny SWZcz. II/~$Z cz. II.doc
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PA-B/opis do PA-B.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PA-B/oświadczenie projektantki do PA-B.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PA-B/spis treści do PA-B.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PA-B/strony tytułowe PA-B.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/POR/Ark. 1.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/POR/Ark. 2.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/POR/Plan orientacyjny.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/plan orientacyjny.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/rysunek 1a - PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/rysunek 1b - PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/rysunek 2a - PRZEKROJE POPRZECZNE I KONSTRUKCYJNE.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/rysunek 2b - SZECZEGÓŁY KONSTRUKCYJNE.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/rysunek 3 - PROFIL PODŁUŻNY.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/uprawnienia Projektantki.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/załącznik nr 2 - WYKAZ ZJAZDÓW.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/załącznik nr 3 - WYKAZ OZNAKOWANIA.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/załącznik nr 4 - WYKAZ DRZEW I KRZAKÓW DO WYCINKI ORAZ PNI DO KARCZOWANIA.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PT/zaś. Projektantki z PIIB 2025r.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/opis do projektu zagospodarowania terenu.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/oświadczenie projektantki do PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/oświadczenie projektantki dot sieci ciepłowniczej.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/plan orientacyjny.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/spis treści do PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/strony tytułowe PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/uprawnienia Projektantki.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/PZT/zaś. Projektantki z PIIB 2025r.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/ZAŁĄCZNIK do PB/informacja BIOZ.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/ZAŁĄCZNIK do PB/spis treści do ZAŁĄCZNIKA.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/ZAŁĄCZNIK do PB/strony tytułowe ZAŁĄCZNIK.pdf
- Inny SWZcz. II/1. dokumentacja branża drogowa/ZAŁĄCZNIK do PB/załącznik nr 4-wykaz drzew.pdf
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/KARTA GEOWŁÓKNINY.jpg
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/RYS 1A PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/RYS 1B PZT.pdf
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/RYS 2 PRZEKRÓJ STUDNI ROZSĄCZAJĄCEJ 1000.pdf
- Inny SWZcz. II/2. dokumentacja branża sanitarna/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO TOM III.pdf
- Inny SWZcz. II/3. dokumentacja branża elektryczna/PZT_Ludomki_Lipa.pdf
- Inny SWZcz. II/3. dokumentacja branża elektryczna/PZT_Ludomki_Lipa_zal .pdf
- Inny SWZcz. II/4. Przedmiary, kosztorysy ofertowe/004-65-008.ath
- Inny SWZcz. II/SWZ cz. II.pdf
- Inny SWZcz. II/~WRL0001.tmp
- Inny SWZ cz. I/SWZ - załącznik nr 1.doc
- Inny SWZ cz. I/SWZ-załącznik nr 2.doc
- Inny SWZ cz. I/SWZ-załącznik nr 3.doc
- Inny SWZ cz. I/SWZ-załącznik nr 4.doc
- Inny SWZ cz. I/SWZ-załącznik nr 5.doc
- Inny SWZ cz. I/SWZ-załącznik nr 6.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP