Postępowanie zakończone 2026-07-06
Budowa drogi do ul. Owocowej w Szydłowie
GMINA SZYDŁOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286755
- Zamawiający
- GMINA SZYDŁOWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ.zip
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ.pdf
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/4)_Przedmiar_Robót/B._Drogowa/PRZEDMIAR_ROBÓT_D_-_UL._OWOCOWA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/4)_Przedmiar_Robót/B._Elektryczna/PRZEDMIAR_ROBÓT_IE_-_UL._OWOCOWA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/4)_Przedmiar_Robót/B._Elektryczna/PRZEDMIAR_ROBÓT_IE_-_UL._OWOCOWA.PRD
- Projekt Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Drogowa/Projekt_Techniczny_ul._Owocowa.pdf
- STWiOR Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/5)_STWiORB/B._Elektryczna/STWiORB_IE_UL._OWOCOWA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/1.Projekty_budowlane/Logo UTiI-gotowe-gr.png
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/1 - PZT - Budowa drogi do ul. Owocowej w Szydłowie.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/1 - PZT - Budowa drogi do ul. Owocowej w Szydłowie.txt
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/2)_Materiały_wyjściowe/ELEKTRYKA (Zewnętrzna).dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/PlotCfgs/DWF6 ePlot.pc3
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/PlotCfgs/Monochrome.ctb
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Referencje/b. drogowa.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Referencje/Branża elektryczna.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Referencje/IE 2026.01.29.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Referencje/Mapa.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Referencje/SOR.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/DWG/WGK.6640.1.630.2025 Szydlowo UG mdcp/KARTA REJ. MAPY.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/PDF/176-26_Gmina_Szydłowo_-_pozwolenie_na_budowę_drogi.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/PDF/proj._PAB_2026.03.18-sig_(Załącznik_-_RPW_11930_2026).pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/PDF/proj._PZT_2026.03.18-sig_(Załącznik_-_RPW_11930_2026).pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/1)_Projekt_Budowlany_(PZT+PAB+ZL+Decyzja_PnB)/PDF/proj._ZL_2026.03.18-sig_(Załącznik_-_RPW_11930_2026).pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 1 - Sieć oświetlenia drogowego/DWG/IE_PZT - TOM1.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 1 - Sieć oświetlenia drogowego/DWG/IE_Schematy_TOM1.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 1 - Sieć oświetlenia drogowego/DWG/Logo UTiI-gotowe-gr.png
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 1 - Sieć oświetlenia drogowego/PDF/PT_IE_Tom 1.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 2 - Likwidacja kolizji/DWG/Logo UTiI-gotowe-gr.png
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 2 - Likwidacja kolizji/DWG/TOM 2 - Likwidacja kolizji.dwg
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/2)_Projekt_Budowlany_(PT)/B._Elektryczna/Tom 2 - Likwidacja kolizji/PDF/PT_IE_Tom 2.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/3)_Projekt_SOR/Opinia_SOR.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/3)_Projekt_SOR/PSOR_ul._Owocowa.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/3)_Projekt_SOR/Zatwierdzenie_SOR.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ/Budowa ul. Owocowej w Szydłowie/5)_STWiORB/B._Drogowa/STWiORB_D_UL._OWOCOWA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA SZYDŁOWO
- Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej położonej na działce nr 746/2 i 744 w Róży Wielkiej
- Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 179 - etpa II (dz. nr 165, 206/2, 22, 42, 10/6, 36/1) w Szydłowie
- Budowa punktu zlewczego na oczyszczalni ścieków w Dobrzycy
- Budowa drogi w Nowym Dworze
- Budowa sieci wodociągowej na odcinku Coch - Skrzatusz