Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa drogi gminnej ulicy Krótkiej w miejscowości Kaszczor
GMINA PRZEMĘT
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383272
- Zamawiający
- GMINA PRZEMĘT
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kaszczor, pow. wolsztyński, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary.zip
- SWZ SWZ RI.271.16.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 - projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 2a oświadczenie wykonawcy - podstawy wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 2b oświadczenie wykonawcy - warunki udziału.docx
- Inny Załącznik nr 4 wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 oświadczenie dot. przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 7a oświadczenie podmiotu udostepniającego zasoby podstawy wykluczenia i spełnianie warunków.docx
- Inny Załącznik nr 7 zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 8 oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241219_kaszczor_00.2_opis_PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PZT/20241218_3_Kaszczor Krótka_PZT 420x297.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PZT/20241219_kaszczor_00.1_opis_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/ZAŁ/kaszczor_00.3_opis_ZAŁ.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20250210_kaszczor k_opis_PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/17_D070201_OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/Opinia geotechniczna Kaszczor ul. Krótka (1).pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/8.Projekt stałej organizacji ruchu/kaszczor ul. Krótka_00_opis_SOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/01_Str. tytułowa i spis SST.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/02_DM000000_WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/03_D010101_WYZNACZENIE TRASY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/04_D010202_ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/05_D010204_ROZBIÓRKI ELEMENTÓW DRÓG.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/06_D010308_UŁOŻENIE RUR OSŁONOWYCH DLA ZABEZPIECZENIA KABLI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/07_D010401_REGULACJA WŁAZÓW STUDZIENEK.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/08_D020101_WYKONANIE WYKOPÓW.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/09_D020301_WYKONANIE NASYPÓW.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/10_D040101_PROFILOWANIE I ZAGĘSZCZENIE PODŁOŻA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/11_D040301_OCZYSZCZENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/12_D040402_PODBUDOWA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ STABILIZOWANEJ MECHANICZNIE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/13_D040501_PODBUDOWA I ULEPSZONE PODŁOŻE Z KRUSZYWA STABILIZOWANEGO CEMENTEM.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/14_D050323_NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/15_D060101_UMOCNIENIE SKARP, ROWÓW I PASÓW ZIELENI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/16_D070101_OZNAKOWANIE POZIOME.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/18_D080101_KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/3.Materiały STWiORB/19_D080301_OBRZEŻA BETONOWE CHODNIKOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241018_3_Kaszczor Krótka_PO 210x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241018_3_Kaszczor Krótka_PP 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241018_3_Kaszczor Krótka_SZK 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241218_3_Kaszczor Krótka_PN.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PAB/20241218_3_Kaszczor Krótka_PS-PS 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/PZT/20241018_3_Kaszczor Krótka_PO 210x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/1.Projekt Budowlany/ZAŁ/kaszczor_00.2_opis_ZAŁ (strony tytułowe).pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20241018_3_Kaszczor Krótka_PO 210x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20250207_PT_Kaszczor Krótka_PS 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20250211_PT_Kaszczor Krótka_PN-A3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20250211_PT_Kaszczor Krótka_PP 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/2.Projekt Techniczny/20250211_PT_Kaszczor Krótka_SZK-A3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 4 parametry.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 5.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/7.Badania Geotechniczne/zał. 6.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/8.Projekt stałej organizacji ruchu/20241126_Kaszczor Krótka_SOR-SOR 420x297.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/8.Projekt stałej organizacji ruchu/krótka kaszczor_SOR zatwierdzenie s1.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/8.Projekt stałej organizacji ruchu/krótka kaszczor_SOR zatwierdzenie s2.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/8.Projekt stałej organizacji ruchu/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/9.Mapa do celów projektowych/Kaszczor- mapa podpisana.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/9.Mapa do celów projektowych/Kaszczor- mapa podpisana z dwg.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/PR_krótka - 08 2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/PR_krótka - 08 2026.xls
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/PR_krótka str. tytułowa - 08 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/KO_krótka - 08 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/KO_krótka - 08 2026.xls
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - przedmiary/KO_krótka str. tytułowa - 08 2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA PRZEMĘT
- Wymiana wyposażenia placów zabaw w 9 miejscowościach gminy Przemęt: Barchlin, Kluczewo, Popowo Stare, Poświętno, Sączkowo, Siekowo, Solec, Solec Nowy, Starkowo
- Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie
- Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1 w Przemęcie
- Wymiana wyposażenia placów zabaw w 9 miejscowościach gminy Przemęt: Barchlin, Kluczewo, Popowo Stare, Poświętno, Sączkowo, Siekowo, Solec, Solec Nowy, Starkowo