WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-07

Budowa drogi w Nowym Dworze

GMINA SZYDŁOWO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287547
Zamawiający
GMINA SZYDŁOWO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Budowa drogi w Nowym Dworze v. 2_PR_sig.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Budowa drogi w Nowym Dworze v. 2_KO.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ.zip
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ/PDOR/PDOR_2026.04.25_sig.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ/STWiOR/STWiOR_Nowy_Dwór_sig.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ/PB/pozwolenie_na_budowę.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ/PB/proj._PAB_2026.03.24_(Załącznik_-_RPW_12163_2026).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ/PB/proj._PZT_2026.03.24_(Załącznik_-_RPW_12163_2026)_(1).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ/PB/proj._ZL_2026.03.24_(Załącznik_-_RPW_12163_2026).pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ/PT/PT_2026.03.24.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA SZYDŁOWO