Postępowanie zakończone 2026-07-27
Budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Esterpole
GMINA BRODNICA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336473
- Zamawiający
- GMINA BRODNICA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ PZ.271.6.2026 SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dn. 10.07.2026.pdf
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ.zip
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał. 1-9.zip
- Wzór umowy PZ.271.6.2026 SWZ zał. 9 Projekt umowy.pdf
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 1.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 2.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 3.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 4.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 5.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 6.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 7.doc
- Inny PZ.271.6.2026 SWZ zał nr 8.doc
- Przedmiar PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ/Przedmiar robót_budowa drogi ESTERPOLE_PnB.ath
- Przedmiar PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ/Przedmiar robót_budowa drogi ESTERPOLE_PnB.pdf
- Projekt PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ/Projekt Esterpole dz. nr PZT_PAB_ZL_2026.06.25.pdf
- Projekt PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ/_PT_Esterpole_PnB.pdf
- STWiOR PZ.271.6.2026 SWZ zał. 10 - Dokumentacja OPZ/STWiORB_budowa drogi gminnej_ESTERPOLE_PnB.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP