Postępowanie zakończone 2026-08-11
Budowa grogi wewnętrznej w msc. Marulew
GMINA BRUDZEW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359908
- Zamawiający
- GMINA BRUDZEW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Marulew, pow. turecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ - Budowa drogi wewnętrznej w msc Marulew.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/KOSZTORYS OFERTOWY.pdf
- Przedmiar 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/INFORMACJA DOTYCZACA BIOZ-.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/PROJEKT ZAGOSP TERENU.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/1.PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/2.PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/3.PRZEKRK POPRZECZNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/4.PRZEKRÓJ PODŁUŻNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/1.PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/2.PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/OPIS TECH ORG RUCHU.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-02.03.01 ROBOTY ZIEMNE WYKONANIE NASYPÓW.pdf
- Projekt 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/UZGODNIENIA/TTDSILU-2504170066-KU_uzgodnienie.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-01.01.01 WYZNACZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-04.01.01 KORYTO Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-04.06.01 PODBUDOWA BETONOWA.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-05.02.01 NAWIERZCHNIE KAMIENNE.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-05.03.05B WARSTWA ŚCIERALNA Z AC.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- STWiOR 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/STRONA TYTUŁOWA SST.doc
- Wzór umowy 3. Załączniki do SWZ/10. załącznik nr 8 projektowane postanowienia umowy.docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ/~$ załącznik nr 1 do SWZ wzór formularza oferty.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/3. załącznik nr 1 do SWZ wzór formularza oferty.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/4. załącznik nr 2 wzór oświadczenia Wykonawcyo niepodleganiu .doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/5. załącznik nr 3 wzór zobowiązania .doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/6. załącznik nr 4 wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/7. załącznik nr 5 wzór wykazu robót budowlanych.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/8. załącznik nr 6 wykaz osób.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/9. załącznik nr 7 wzór oświadczenia o grupie kapitałowej.doc
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/OBSZAR ODDZIAŁYWANIA OBIEKTU OST.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/OBSZAR ODDZIAŁYWANIA OBIEKTU.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ OPISOWA/Opinia Geotechniczna dla zadania.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/plot.log
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/plot.log
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-02.00.01 ROBOTY ZIEMNE WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-02.01.01 ROBOTY ZIEMNE WYKONANIE WYKOPÓW.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/SST PDF MARULEW/D-04.04.02 PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/UZGODNIENIA/ENERGA.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ/Dokumentacja/UZGODNIENIA/WODOCIĄG.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP