Postępowanie zakończone 2026-08-25
Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Kórnickiej w Kostrzynie i Wróblewa
Gmina Kostrzyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385660
- Zamawiający
- Gmina Kostrzyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kostrzyn i Wróblewa
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu. 10.08.pdf
- Inny Zał. 1-9 do SWZ.zip
- Inny Zał. nr 10 do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 10 do SWZ/2024_10_29_Kórnicka Kostrzyn_KS_P_rev2.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 do SWZ/STWIOR/ST0-WYMAGANIA_OGOLNE_ul Kórnicka.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Kostrzyn ul Kórnicka.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PZT_i_PAB/PZT_PAB_ul_Kórnicka_Kostrzyn.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ/STWIOR/ST3-ROBOTY_ZIEMNE_ul Kórnicka.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do SWZ/STWIOR/STWK-1_ROBOTY_DROGOWE_ul Kórnicka.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 10 do SWZ/STWIOR/ST4-KANALIZACJA SANITARNA_ul Kórnicka.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Opis techniczny PT.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Rys_1.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Rys_2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Rys_3.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Rys_4.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PT/Rys_5.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/PT_Kórnicka.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/Rys_1.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/Rys_2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/Rys_3.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/Rys_4.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PT/Rys_5.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PZT_i_PAB/Rys_1.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PZT_i_PAB/Rys_2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB_PT_zamienna/PZT_i_PAB/Rys_3.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Rys_1.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Rys_2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Rys_3.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Rys_4.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Decyzja lokalizacyjna.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Decyzja lokalizacyjna zał.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Decyzja o lokalizacji celu publicznego.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Decyzja o lokalizacji celu publicznego-zał.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Konserwator zabytków.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Protokół z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Protokół z narady koordynacyjnej-zał.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Uzgodnienie gminna spółka wodna.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Warunki przyłączenia do sieci.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Wypis i wyrys z mpzp.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Wypis i wyrys z mpzp -zał1.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/PZT_PAB/Załączniki/Wypis i wyrys z mpzp -zał2.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ/STWIOR/ST2-WYTYCZENIE_ul Kórnicka.pdf
- Formularz Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 2 do SWZ_formularz ofertowy.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.doc
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 3 do SWZ ppu.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 4 do SWZ Oświadczenie art. 125 ust.1 pzp.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 5 do SWZ Oświadczenie wykonawców art. 117 ust. 4 pzp.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ Zobowiązanie do oddania niezbędnych zasobów.doc
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 7 do SWZ wykaz osób.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 8 do SWZ wykaz robót.docx
- Inny Zał. 1-9 do SWZ/Zał. nr 9 do SWZ Oświadczenie o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kostrzyn
- Budowa Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Ługowiny gm. Kostrzyn wraz z infrastrukturą towarzyszącą
- Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta - Etap 2”
- Bieżące utrzymanie dróg i ulic na terenie miasta i gminy Kostrzyn- Remont nawierzchni bitumicznej dróg, ulic i chodników