Postępowanie zakończone 2026-07-20
Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 wraz z budową bieżni okrężnej i bieżni prostej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie
POWIAT JAROCIŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323472
- Zamawiający
- POWIAT JAROCIŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dn. 03.07.2026 r.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ.7z
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ.7z
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ.7z
- Inny Zał. nr 9 do SWZ.7z
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ/Zał. nr 2.1/~$łącznik nr 2.1. do SWZ .docx
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ/Zał. nr 2.1/Załącznik nr 2.1. do SWZ .docx
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ/Zał. nr 2.2/~$łącznik nr 2.2. do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ/Zał. nr 2.2/~$łącznik nr 4.2. do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2.1. i 2.2. do SWZ/Zał. nr 2.2/Załącznik nr 2.2. do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 3/Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 4/~$łącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 4/Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 5/~$łącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 5/Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 6/~$łącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 6/Załącznik nr 6 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 7/~$łącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 7/Załącznik nr 7 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 8/~$łącznik nr 8 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 3 - 8 do SWZ/Zał. nr 8/Załącznik nr 8 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 9 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ.pdf
- Przedmiar Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 14/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/PT IE ZSP 2 Boiska-IE-01.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/PT IE ZSP 2 Boiska-IE-02.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/PT IE ZSP 2 Boiska-IE-03.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/PT IE ZSP 2 Boiska-IE-04.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/PT IE ZSP 2 Boiska- OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/OPIS.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-BARIERKA_297x210.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-BOISKO DO KOSZYKÓWKI_297x420.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-BOISKO DO SIATKÓWKI_297x620.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-BRAMKA DO PIŁKI NOŻNEJ_297x520.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-KOSZ DO KOSZYKÓWKI_297x520.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-PIŁKOCHWYTY_297x420.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-PIŁKOCHWYTY_297x520.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-PLANIMETRIA - WSPÓŁRZĘDNE_420x1020.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-PRZEKRÓJ A-A_297x1620.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-PRZEKRÓJ B-B_297x1720.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-RZUT BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ_420x920.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-RZUT BOISK WIELOFUNKCYJNYCH_420x594.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/PROJEKT TECHNICZNY_P-UTWARDZENIA_420x920.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY SANITARNEJ/OPIS/25.016_PT_IS_Boisko_ZSP2_opis_2025.03.07.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY SANITARNEJ/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/Projekt techniczny - rewizja nr 1-LINIE STARTU_420x920.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/Projekt techniczny - rewizja nr 1-PRZEKRÓJ A-A_297x1620.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/Projekt techniczny - rewizja nr 1-PRZEKRÓJ B-B_297x1720.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/Projekt techniczny - rewizja nr 1-UTWARDZENIA_420x920.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 13/STWiOR.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/BIOZ/PLAN BIOZ.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/BIOZ/SPIS TREŚCI.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/BIOZ/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/OPINIA GEOTECHNICZNA/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWALNY/OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWALNY/PRZEKRÓJ A-A_297x1620.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWALNY/PRZEKRÓJ B-B_297x1720.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWALNY/RZUT BOISK _420x920.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 10/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWALNY/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/~$ OPIS TECHNICZNY (Automatycznie odzyskany).docx
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY KONSTRUKCYJNEJ/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.1/PROJEKT TECHNICZNY BRANŻY SANITARNEJ/RYS_PDF/25.016_PT_IS_Boisko ZSP 2_2025.03.07-PZT-01.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/PZT PT -rewizja nr 1-PZT WERSJA 250m_594x1220.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/rewizja nr 1.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 11/Zał. nr 11.2/REWIZJA NR 1/Thumbs.db
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 12/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/MAPA DO PROJEKTU.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 12/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/OPIS.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 12/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PZT_594x1220.pdf
- Inny Zał. nr 10 - 14 do SWZ/Zał. nr 12/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/STRONA TYTUŁOWA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP