Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Budowa magazynu na cele ochrony ludności w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Powiat Kępiński
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414954
- Zamawiający
- Powiat Kępiński
- Główny kod CPV
- 45213221-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy magazy-
- Miejsce wykonania robót
- Kępno, pow. kępiński, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 12 - Projekt PZT PAB.zip
- Projekt Załącznik nr 12 - projekt techniczny elektryczny.zip
- Projekt załącznik nr 12 - projekt techniczny sanitarny.zip
- SWZ SWZ - budynek OLiOC.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ edytowalne.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumenty formalne.zip
- Inny CIEĆKA izba do XII 2026.pdf
- Inny decyzja pozwolenia na budowe.pdf
- Inny decyzja zgoda na zjazd.pdf
- Inny GRZEGORZEK izba do X 2026.pdf
- Inny GRZEGORZEK uprawnienia.pdf
- Inny izba do XII 2026 Matys.pdf
- Inny pismo wodociagi.pdf
- Inny SPERCZYŃSKI izba do XII 2026.pdf
- Inny upawnienia Matys Zbigniew projektowe.pdf
- Inny Uprawnienia proj. J.Ciećka.pdf
- Inny Uprawnienia Sperczyński Andrzej.pdf
- Inny warunki przyłaczenia do sieci elektroenergetycznej.pdf
- Inny warunki przyzłaczenia do sieci gazowej.pdf
- Inny warunki wodociagi.pdf
- Projekt 1 Projekt PZT Budynek magazynowy OL.pdf
- Projekt 2 Projekt PAB Budynek magazynowy OL.pdf
- Inny 3 Dokumenty dołączone do PB Budynek magazynowy OL.pdf
- Inny A-01 Rzut przyziemia.pdf
- Inny A-02 Rzut dachu.pdf
- Inny A-03 Przekrój A-A.pdf
- Inny A-04 Przekrój B-B.pdf
- Inny A-05 Elewacje.pdf
- Inny Z-00 Zagospodarowanie terenu.pdf
- Projekt PT Budowa budynku magazynowego na cele ochrony ludności.pdf
- STWiOR STW.pdf
- Projekt OPIS PT sanit-Magazyn Kępno.pdf
- STWiOR STWiOR.pdf
- Inny s1.pdf
- Inny s2.pdf
- Inny s3.pdf
- Inny s4.pdf
- Inny s5.pdf
- Inny s6.pdf
- Inny s7.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, STWiOR, projekt, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP