Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa magazynu ochrony ludności przy OSP Damasławek
Gmina Damasławek
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327372
- Zamawiający
- Gmina Damasławek
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar załączniki do SWZ/3. Przedmiar robót - załącznik nr 3 do SWZ/3. Przedmiar robót elektryczny.pdf
- Przedmiar załączniki do SWZ/3. Przedmiar robót - załącznik nr 3 do SWZ/3. PRZEDMIAR ROBÓT konstrukcyjny.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/opis techniczny.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP Magazyn Damasławek - Opis techniczny elektryczny.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/opis sanitarny.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/opis techniczny.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/Oświadczenie projektanta proj tech..pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/Strona tytułowa proj. tech.pdf
- Projekt załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt zagospodarowania terenu/opis do działki OSP.pdf
- STWiOR załączniki do SWZ/2a. STWiORB - załącznik nr 2a do SWZ/specyfikacja techniczna konstrukcyjna/STWIOR - OGÓLNA_MAGAZYN_OC.pdf
- Formularz załączniki do SWZ/5. Formularz ofertowy - załącznik nr 5 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/10. Wykaz osób - załącznik nr 10 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/11. Wzór oświadczenia - załącznik nr 11 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/12. Oświadczenie - załącznik nr 12 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/1. Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2a. STWiORB - załącznik nr 2a do SWZ/specyfikacja techniczna elektryczna/SWiOR - Magazyn przy OSP Damasławek.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/A1_rzut przyziemia.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/A2_rzut piętra.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/A3_rzut dachu.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/A4_przekrój.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/A5_elewacje.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/Strona tytułowa arch.bud.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/Projekt architektoniczno-budowlany/warunki ochrony przeciwpożarowej.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-1.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-2.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-3.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-4.1.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-4.2.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt elektryczny/OSP MAGAZYN2004-Model.PDF E-5.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/plot.log
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/PZT instalacje sanitarne.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/S1 _instalacja kanalizacyjna.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/S2_instalacja wodna.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/instalacje sanitarne/s3_instalacja c.o.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K1_rzut fundamentów.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K2_rzut przyziemia.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K3_rzut piętra.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K4_rzut dachu.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K5_przekrój.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/K6_elewacje.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/plot.log
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt techniczny/konstrukcja/warunki ochrony przeciwpożarowej.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt zagospodarowania terenu/projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt zagospodarowania terenu/strona tytułowa proj. zagosp..pdf
- Inny załączniki do SWZ/2. projekt budowlany_ - załącznik nr 2 do SWZ/projekt zagospodarowania terenu/warunki ochrony przeciwpożarowej.pdf
- Inny załączniki do SWZ/4. projekt umowy - Załącznik nr 4 do SWZ.pdf
- Inny załączniki do SWZ/6. Oświadczenie - załącznik nr 6 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/7. Oświadczenie - załącznik nr 7 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/8. Oświadczenie - załącznik nr 8 do SWZ.odt
- Inny załączniki do SWZ/9. Wykaz robót budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ.odt
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP