Postępowanie zakończone 2026-08-19
„Budowa magazynu OLiOC w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie”
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376972
- Zamawiający
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Złotów, pow. złotowski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Pozwolenie na budowę ab_6740_1_333_2025_kw_decyzjasig.pdf
- STWiOR zał. nr 9 do SWZ STWiOR.zip
- SWZ SWZ 2026 - PT.2370.8.2026.docx
- Wzór umowy zał. nr 2 do SWZ projekt umowy.docx
- Formularz zał. nr 1 do SWZ formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0037697201 z dnia 2026-08-04.pdf
- Inny projekty.zip
- Inny SWZ 2026 - PT.2370.8.2026.pdf
- Inny zał. nr 10 do SWZ Oświadczenie RODO.doc
- Inny zał. nr 11 do SWZ zobowiazanie osób trzecich.doc
- Inny zał. nr 12 do SWZ Oświadczenie z art. 117 ust. 4 pzp dot. wykonawców wspólnie ubiegających się o udzi.docx
- Inny zał. nr 13 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 2 do SWZ projekt umowy.pdf
- Inny zał. nr 3 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 4.1 do SWZ Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu i przesłanek wykluczenia.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny zał. nr 5 do SWZ Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z postępowania.doc
- Inny zał. nr 6 do SWZ wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny zał. nr 7 do SWZ wykaz osób.doc
- Inny zał. nr 8 do SWZ grupa kapitałowa.doc
- Przedmiar Kosztorysy/KOSZTORYS_OFERTOWY_AK_V1.pdf
- Przedmiar Kosztorysy/KOSZTORYS_OFERTOWY_IE.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT_IS.pdf
- STWiOR SST_AK.pdf
- STWiOR SST IS.pdf
- STWiOR SST_REGAL_SKLAD.pdf
- STWiOR STWiOR_IE.pdf
- Projekt projekty/PT_1_BO_2025.12.15.pdf
- Projekt projekty/PT_2_IS_2025.12.05.pdf
- Projekt projekty/PT_3_IE_2025.12.31.pdf
- Projekt projekty/PT-W-AK_2025.12.15.pdf
- Projekt projekty/PZT.pdf
- Przedmiar Kosztorysy/KOSZTORYS_OFERTOWY_AK_V1.pdf
- Przedmiar Kosztorysy/KOSZTORYS_OFERTOWY_IE.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT_IS.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP