Postępowanie zakończone 2026-07-17
Budowa nowego połączenia drogowego Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. Dr. J. Jonstona z ul. E.Estkowskiego (DK12) wraz z przebudową ulicy Szpitalnej w Lesznie
Miasto Leszno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313406
- Zamawiający
- Miasto Leszno
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy .pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia.7z
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia.7z
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ- wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 12 - Sugerowany etapy realizacji inwestycji.jpg
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot udostępniający.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- oświadczenie Wykonawcy dot. zatrudnienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ- Program ochrony drzew.pdf
- Przedmiar Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/3_przedmiar_ofertowy_łącznik/przedmiar_ofertowy_portugalska.pdf
- Przedmiar Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I - ścieżka pieszo-rowerowa/2_przedmiar_kosztorys_ofertowy_sciezka_32kdx/przedmiar_kosztorys_ofertowy_leszno_sciezka_32kdx.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/1_projekt_budowlany_łącznik/projekt_budowlany_portugalska.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/1_projekt_budowlany_łącznik/projekt_budowlany_portugalska.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/1_projekt_budowlany_łącznik/projekt_budowlany_portugalska.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/2_projekt_techniczny_łącznik/1_projekt_techniczny_branza_drogowa.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/2_projekt_techniczny_łącznik/2_projekt_techniczny_branza_elektryczna.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/2_projekt_techniczny_łącznik/3_projekt_techniczny_branza_sanitarna.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/2_projekt_techniczny_łącznik/4_projekt_techniczny_branza_budowlana.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/6_stala_organizacja_ruchu_łącznik/stala_organizacja_ruchu_portugalska.pdf
- Projekt Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I - ścieżka pieszo-rowerowa/1_koncepcja_sciezka_32kdx/koncepcja_leszno_sciezka_32kdx.pdf
- STWiOR Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/5_specyfikacje_łącznik/1_specyfikacje_portugalska_branza_drogowa.pdf
- STWiOR Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/5_specyfikacje_łącznik/2_specyfikacje_portugalska_branza_elektryczna.pdf
- STWiOR Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/5_specyfikacje_łącznik/3_specyfikacje_portugalska_branza_sanitarna.pdf
- STWiOR Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/5_specyfikacje_łącznik/4_specyfikacje_portugalska_branza_budowlana.pdf
- Inny Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/7_opinia_geotechniczna_łącznik/opinia_geotechniczna_portugalska.pdf
- Inny Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I- łącznik Portugalska -Sygietyńskiego/plyta_łącznik_projekt/8_analiza_aeronautyczna_łącznik/analiza_aeronautyczna_portugalska_lpr.pdf
- Inny Załacznik 9a - Etap I - łącznik + ścieżka — kopia/Etap I - ścieżka pieszo-rowerowa/2_przedmiar_kosztorys_ofertowy_sciezka_32kdx/~$2_ofert_elektry_sciezka.xlsx
- Przedmiar Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/2_kosztorys_ofertowy_zgloszenie_portugalska/przedmiar_ofertowy_zgloszenie_portugalska.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/1_projekt_zgloszenie_portugalska/projekt_zgloszenie_portugalska.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/1_projekt_zgloszenie_portugalska/projekt_zgloszenie_portugalska.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/1_projekt_zgloszenie_portugalska/projekt_zgloszenie_portugalska.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/5_stala_organizacja_ruchu_zgloszenie_portugalska/stala_organizacja_ruchu_zgloszenie_portugalska.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DOC/1436_Leszno_Szpitalna_OT_V2.docx
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_OT_V2.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PD-PD.201.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PN-DR.301.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PN-DR.302.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PN-DR.303.pdf
- Projekt Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PN-DR.401.pdf
- STWiOR Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/4_specyfikacje_zgloszenie_portugalska/1_specyfikacje_zgloszenie_portugalska_branza_drogowa.pdf
- STWiOR Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Portugalska/1_portugalska_zgloszenie/4_specyfikacje_zgloszenie_portugalska/2_specyfikacje_zgloszenie_portugalska_branza_elektryczna.pdf
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/desktop.ini
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DOC/desktop.ini
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DWG/1436_PB_Szpitalna_PD.dwg
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DWG/1436_PB_Szpitalna_PN.dwg
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DWG/1436_PB_Szpitalna_PS_BIND.dwg
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/DWG/desktop.ini
- Inny Załącznik 9b - Etap II - Szpitalna + Portugalska — kopia/Etap II - ul. Szpitalna/1. Szpitalna_Projekt Budowlany/PDF/1436_PB_Szpitalna_PS-PZT.101.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Leszno
- "Wykonywanie robót związanych z bieżącym utrzymaniem nawierzchni jezdni i chodników na ulicach miasta Leszna w 2026 i 2027 roku".
- Budowa tunelu foliowego na terenie Pracowni Ćwiczeń w Zespole Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie.
- Przebudowa pomieszczeń na nową siedzibę Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Słowiańskiej
- Przebudowa wybranych lokali będących w administracji MZBK w ramach projektu "Zadomowieni w Lesznie i Kaliszu" - z podziałem na 2 części przedmiotu zamówienia.
- Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Budowa nowej drogi łączącej ulicę Górowską w Lesznie z ul. Zaborowską i ul. Krzemową w Henrykowie, Gmina Święciechowa