WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

„Budowa obiektu o funkcji socjalnej”

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00318717
Zamawiający
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ-sig.pdf
  • Wzór umowy Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
  • Formularz Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 11 do SWZ - Karta informacyjna dot. RODO.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ - Wykaz osób wyznaczonych do realizacji zamówienia.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Projekt umowy.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia z postępowania.doc
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 Pzp.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby (art. 125 ust. 5 Pzp).docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny Załączniki nr 1 - 11 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (art. 118 ust. 3 Pzp).docx
  • Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PRZEDMIAR ROBÓT kontener.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Opis PT IE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/II. PT - INSTALACJE SANITARNE/PT_IS_OPIS TECHNICZNY-KONTENER POJEDYNCZY.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/ZTM_KONTENER_okładka_I_PT_tylko ARCH.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/ZTM_KONTENER_opis_I_PT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/STWiORB_ZTM kontener socjalny.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumenty formalne/Decyzja nr 708.2024.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumenty formalne/opinia Wydziału Terenów Zieleni ZDM z dnia 21.11.2024r. do NK nr ZG-OPK.4105.1863.2024.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumenty formalne/Projekt_usytuowania_z_pieczecia_ZG-OPK.4105.1863.2024_2_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumenty formalne/Protokol_z_narady_ZG-OPK.4105.1863.2024_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E01 PZT IE-A3sc500.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E02 oswietlenie-A3 (sc50).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E03 gniazda-A3 (sc50).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E04 Blokowy schemat zasilania-A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E05 Schemat RK1-A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E06 Schemat IT1-A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/III. PT - INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E07 Schemat KD-A3 (sc100).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/II. PT - INSTALACJE SANITARNE/kontener_pojedynczy-IS-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/II. PT - INSTALACJE SANITARNE/kontener_pojedynczy-IS-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/II. PT - INSTALACJE SANITARNE/PZT_2024-11-08.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/II. PT - INSTALACJE SANITARNE/Warunki przyłączenia do sieci.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.01_RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.02_RZUT DACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.03_PRZEKROJE.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.04_ELEWACJE.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.05_ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I DRZIOWEJ.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.06_KŁADY POMIESZCZEŃ.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.07_WYPOSAŻENIE MEBLOWE.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.08_STREFA WEJŚCIOWA (PANEL Z SIATKI, LOGO).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.09_STREFA WEJŚCIOWA (PODEST WEJŚCIOWY).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/A.10_STREFA WEJŚCIOWA (ZADASZENIE).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/I. PT - ARCHITEKTURA/K.01_PALE FUNDAMENTOWE.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PZT.pdf
  • Inny Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy/Załączniki nr 5, 6 i 7 do projektu umowy - Wzory oświadczeń dot. podwykonawców.docx
  • Inny Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy/Załącznik nr 2 do projektu umowy -Tabela Elementów Rozliczeniowych (TER).xlsx
  • Inny Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy/Załącznik nr 3 do projektu umowy - Wzór karty gwarancyjnej.docx
  • Inny Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy/Załącznik nr 4 do projektu umowy - Protokół przekazania terenu budowy (wzór).docx
  • Inny Załączniki nr 2 - 8 do projektu umowy/Załącznik nr 8 do projektu umowy - Oświadczenie (elektromobilność).doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP