Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Budowa obwodnicy Mosiny w ciągu drogi wojewódzkiej nr 431 – etap I – rozbudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 430 Poznań – Mosina i 431 Mosina – Kórnik w m. Mosina
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401354
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 78 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ obwodnica Mosina 431.pdf
- Wzór umowy PPU.pdf
- Formularz formularze edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny materiały.zip
- Inny wzory protokołów.zip
- Projekt materiały/Decyzje administracyjne/7820.93.2024.md_decyzja_anonim.pdf
- Inny materiały/Decyzje administracyjne/ramowe porozumienie z PSG/1.02.22 obowiązujące Porozumienie ramowe PSG WZDW.pdf
- Inny materiały/Decyzje administracyjne/ramowe porozumienie z PSG/Aneks Porozumienia WZDW.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPERAT GEODEZYJNY/626_OG_01_ST.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPERAT GEODEZYJNY/626_OG_02_OT.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPERAT GEODEZYJNY/626_OG_R_LINIE-594x800.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPERAT GEODEZYJNY/626_OG_R_OSIE-594x800.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/część opisowa.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/strona_tytułowa_z_podpisami.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-1.PDF
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-3.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-4_1-4_20.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-5_1-5_10.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-6_1-6_2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał-7.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/01 PZT/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/01 PZT/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/01 PZT/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/01 PZT/rys. 3.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T01-DR/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T01-DR/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T01-DR/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T01-DR/rys. 3.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T01-DR/rys. 4.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T02-KD/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T02-KD/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T02-KD/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T02-KD/rys. 3.1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T02-KD/rys. 3.2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T03-OŚW/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T03-OŚW/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T03-OŚW/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T04-KT/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T04-KT/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T04-KT/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T05-WOD+KS/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T05-WOD+KS/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T05-WOD+KS/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T05-WOD+KS/rys. 3.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T06-GAZ/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T06-GAZ/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T06-GAZ/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T06-GAZ/rys. 3.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T07-EN/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T07-EN/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T07-EN/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T08-TEL/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T08-TEL/rys. 1.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/02 PAB/T08-TEL/rys. 2.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/03 ZAŁ/str. 1-24.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/03 ZAŁ/str. 25.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/03 ZAŁ/str. 26-38.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/03 ZAŁ/str. 39.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT BUDOWLANY/03 ZAŁ/str. 40-84.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/Rys. 1 PLAN ORIENTACYJNY.pdf
- Inny materiały/Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/Rys. 2.1 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 78 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP