Postępowanie zakończone 2026-07-30
Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej ul. Bryzy w Tarnowie Podgórnym
Gmina Tarnowo Podgórne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343033
- Zamawiający
- Gmina Tarnowo Podgórne
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy załącznik 7 - projekt umowy.docx
- Formularz załącznik 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.7z
- Inny specyfikacja.doc
- Inny załącznik 2 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-warunki-udzialu.docx
- Inny załącznik 3 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-podstawy-wykluczenia.docx
- Inny załącznik 4 - Klauzula_obowiazek_informacyjny_dla_zamawiajacego_art.13docx.docx
- Inny załącznik 5 - Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat robót budowlanych.doc
- Inny załącznik 6 - Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Przedmiar 2 Przedmiar robot/136_Przedmiar_robot.pdf
- Przedmiar 3 Kosztorys oferowy/136_Kosztorys_ofertowy.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Rys_1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Rys_2_Plan_zagospodarowania_terenu.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-2_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-3_Przekroje_normalne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-4_Przekroj_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_E-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_E-2_Widok slupa.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_I-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_I-2_Profil_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/3 ZAL 1/136_Zalacznik_nr_1.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/4 ZAL 2/136_Zalacznik_nr_2.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_D_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-2_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-3_Przekroje_normalne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-4_Przekroj_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-5_Szczegoly_konstrukcyjne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_E_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_Rys_E-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_Rys_E-2_Widok slupa.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_I_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-2_Profil_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-3_Wpust_deszczowy_DN500.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-4_Studnia_betonowa_DN1200.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-5_Schemat_wykopu_i_ulozenia_rur.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-6_Zabezpieczenie_istn_rur_i_kabli.pdf
- Projekt 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260227 Pozwolenie na budowe/18.339_gmina_tarnowo_podgórne-sig.pdf
- Projekt 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/Orange/136_PZT_Rys_2_Plan_zagospodarowania_terenu.pdf
- STWiOR 5 Specyfikacje techniczne/136_Specyfikacje_techniczne.pdf
- Inny 18.10_decyzja_i_plan_nasadzeń.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20230626 Narada koordynacyjna/NK_sieci_26.06.2023_popisane-sig.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20230626 Narada koordynacyjna/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.410.1317.2023.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20250805 Gmina Tarnowo/WZP.410.12.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20250805 Powiatowy Konserwator/KZ.673.01023.225.V.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251028 Gmina Tarnowo/WID.7011.1.5.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251121 Enea Oswietlenie/121_SKM_C301i25112015150.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251201 Gmina Tarnowo/WID.7011.1.5.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251204 GEN Operator/24_OTa_DIES_25.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260205 Gmina Tarnowo/20260205135903.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260209 Enea Operator/PEO26P011710_1.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260209 Enea Operator/PEO26P011710_2.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/Fiberhost/136_WTFH-1304.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/TP-KOM/2989_001.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/WSS Operator/136_WTWSS-1437.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/4 Plan rozbiorek/136_MU_Rys_1_Plan_rozbiorek.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Tarnowo Podgórne
- budowa oświetlenia przejść dla pieszych w ul. Szamotulskiej – droga powiatowa 2516P w Baranowie i Chybach w formule zaprojektuj-wybuduj
- Budowa ulicy Polnej w Lusowie – etap III
- Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej ul. Bryzy w Tarnowie Podgórnym
- Modernizacja PSZOK w Baranowie
- Przebudowa ul. Wypoczynkowej w Baranowie