Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej ul. Bryzy w Tarnowie Podgórnym
Gmina Tarnowo Podgórne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410294
- Zamawiający
- Gmina Tarnowo Podgórne
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy załącznik 7 - projekt umowy.docx
- Formularz specyfikacja.doc
- Formularz załącznik 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.7z
- Inny załącznik 2 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-warunki-udzialu.docx
- Inny załącznik 3 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-podstawy-wykluczenia.docx
- Inny załącznik 4 - Klauzula_obowiazek_informacyjny_dla_zamawiajacego_art.13docx.docx
- Inny załącznik 5 - Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat robót budowlanych.doc
- Inny załącznik 6 - Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Przedmiar 2 Przedmiar robot/136_Przedmiar_robot.pdf
- Przedmiar 3 Kosztorys oferowy/136_Kosztorys_ofertowy.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Rys_1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/1 PZT/136_PZT_Rys_2_Plan_zagospodarowania_terenu.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-2_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-3_Przekroje_normalne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_D-4_Przekroj_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_E-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_E-2_Widok slupa.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_I-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/2 PAB/136_PAB_Rys_I-2_Profil_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/3 ZAL 1/136_Zalacznik_nr_1.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/4 ZAL 2/136_Zalacznik_nr_2.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_D_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-1_Plan_orientacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-2_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-3_Przekroje_normalne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-4_Przekroj_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_D/136_PT_Rys_D-5_Szczegoly_konstrukcyjne.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_E_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_Rys_E-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_E/136_PT_Rys_E-2_Widok slupa.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_I_Opis_techniczny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-1_Plan_sytuacyjny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-2_Profil_podluzny.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-3_Wpust_deszczowy_DN500.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-4_Studnia_betonowa_DN1200.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-5_Schemat_wykopu_i_ulozenia_rur.pdf
- Projekt 1 Projekt budowlany/5 PT/PT_I/136_PT_Rys_I-6_Zabezpieczenie_istn_rur_i_kabli.pdf
- Projekt 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260227 Pozwolenie na budowe/18.339_gmina_tarnowo_podgórne-sig.pdf
- Projekt 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/Orange/136_PZT_Rys_2_Plan_zagospodarowania_terenu.pdf
- STWiOR 5 Specyfikacje techniczne/136_Specyfikacje_techniczne.pdf
- Inny 18.10_decyzja_i_plan_nasadzeń.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20230626 Narada koordynacyjna/NK_sieci_26.06.2023_popisane-sig.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20230626 Narada koordynacyjna/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.410.1317.2023.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20250805 Gmina Tarnowo/WZP.410.12.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20250805 Powiatowy Konserwator/KZ.673.01023.225.V.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251028 Gmina Tarnowo/WID.7011.1.5.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251121 Enea Oswietlenie/121_SKM_C301i25112015150.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251201 Gmina Tarnowo/WID.7011.1.5.2025.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20251204 GEN Operator/24_OTa_DIES_25.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260205 Gmina Tarnowo/20260205135903.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260209 Enea Operator/PEO26P011710_1.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/20260209 Enea Operator/PEO26P011710_2.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/Fiberhost/136_WTFH-1304.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/TP-KOM/2989_001.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/1 Oryginaly zaswiadczen decyzji uzgodnien/WSS Operator/136_WTWSS-1437.pdf
- Inny 6 Materialy uzupelniajace/4 Plan rozbiorek/136_MU_Rys_1_Plan_rozbiorek.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP