Postępowanie zakończone
Budowa oświetlenia na terenie Gminy Nowy Tomyśl z podziałem na części
GMINA NOWY TOMYŚL
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00242270
- Zamawiający
- GMINA NOWY TOMYŚL
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- 211 986 zł
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.12.2026 SWZ.docx
- Ogłoszenie ZP.271.12.2025 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Ogłoszenie ZP.271.12.2026 Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
- Ogłoszenie ZP.271.12.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. 1-8 do SWZ.zip
- Inny ZP.271.12.2026 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - cz 1.docx
- Inny ZP.271.12.2026 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - cz 2.docx
- Inny ZP.271.12.2026 Informacja z otwarcia ofert.docx
- Inny ZP.271.12.2026 Wyjaśnienia SWZ 31.03.docx
- Przedmiar zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Przedmiar robot.pdf
- Przedmiar zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/Przedmiar robot.pdf
- Projekt zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/PT/Projekt techniczny opis.pdf
- STWiOR zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Specyfikacja techniczna.pdf
- STWiOR zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/FIOLETOWY Specyfikacja-inst. elektryczne oświetlenia ulicznego.pdf
- Wzór umowy zał. nr 8 - Projekt umowy.docx
- Formularz zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/PB-PZT/PZT_ZL-2025.10.13.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/porozumienie podpisane WZDW.WU.6520.200.2025.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/PT/E1.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Uzgodnienia/IR-V.7843.503.2025.8_-_przebudowa_oświetlenie-sig.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Uzgodnienia/ZDW_mapa.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Uzgodnienia/ZDW_pismo.pdf
- Inny zał. nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 1/Uzgodnienia/ZDW_porozumienie.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/2_Teren/Domiar.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/5_1_PW oświetlenie.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/5_1_PW oświetlenie.txt
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/pieczątki/pieczatka ark 3 koniec komunalnej.JPG
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/pieczątki/pieczatka nowa mapa bez nr.JPG
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/pieczątki/Thumbs.db
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/pieczątki/ZUDP_pieczątka.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/!_Dowiązanie2.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/!_Dowiązanie.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/!_Drogi.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/referencje/Legenda.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/!_Linie rozgraniczajace.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/Mapa Osiedle.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/!_referencje/!_Osie.dwg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/referencje/pieczatka Slosarskiego.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/referencje/Thumbs.db
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Concrete.Cast-In-Place.Exposed Aggregate.Coarse.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Concrete.Cast-In-Place.Flat.Grey.1.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Grass.Short.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Grass.Thick.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Gravel.Crushed.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Gravel.Mixed.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Sand.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Sitework.Planting.Soil.jpg
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/5_1_PW oświetlenie - Standard - dla całości/Textures/Thumbs.db
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/E1.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/E2.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/OPIS TECHNICZNY - dla całości.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/Szkic z wytyczenia lamp Komunalna.pdf
- Inny zał. nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa – część 2/ZRID.pdf
- Inny zał. nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
- Inny zał. nr 3c - Oświadczenie o spełnieniu warunków (podmiot trzeci).docx
- Inny zał. nr 3d - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (podmiot trzeci).docx
- Inny zał. nr 4 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
- Inny zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia.doc
- Inny zał. nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny zał. nr 7 - wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP