Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Budowa oświetlenia w miejscowości Napachanie
Gmina Rokietnica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00421415
- Zamawiający
- Gmina Rokietnica
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Napachanie, pow. poznański, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 132026 - swz.docx
- Ogłoszenie 132026 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 132026 - dokumentacja.zip
- Inny 132026 - załączniki do SWZ.zip
- Wzór umowy 132026 - załączniki do SWZ/132026 - załącznik nr 4 do SWZ - umowa.docx
- Formularz 132026 - załączniki do SWZ/132026 - załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Inny 132026 - załączniki do SWZ/132026- załącznik nr 2 do SWZ oświadczenie o spełnieniu warunków.docx
- Inny 132026 - załączniki do SWZ/132026 - załącznik nr 3 do SWZ brak podstaw do wykluczenia z postępowania.docx
- Inny 132026 - załączniki do SWZ/132026 - załącznik nr 5 do SWZ wzór zobowiązania.docx
- Inny 132026 - załączniki do SWZ/132026 - załącznik nr 6 do SWZ oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegajacych się o zamówienie.docx
- Przedmiar 132026 - dokumentacja/!Kosztorys/PDF/PR str tyt.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!Kosztorys/PDF/KO Napachanie.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!Kosztorys/PDF/KO str tyt.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!Kosztorys/PDF/PR Napachanie.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/PDF/E-1 PZT Napachanie.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/PDF/E-2 Schemat.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/PDF/E-3 Widok słupa ośw.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/PDF/PBW_Napachanie.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/PDF/ZL_Napachanie.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg GDDKIA/Pismo - 4340.110.2025.kj.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg NK/E-1 PZT Napachanie NK sig-sig.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg NK/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.410.593.2026.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzgodnienie PERN/0300_oświetlenie_drog_napachanie_gm_rokietnica_ERZ.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzgodnienie PERN/E-1 PZT Napachanie PERN 2-A3.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg WZDW/e-1_pzt_napachanie-sig.pdf
- Projekt 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg WZDW/u_6511-523-25_napachanie_dw184_dz._234-4,_275-3,_276-1,_290-6_warunki,_oświetlenie_drogowe.pdf
- STWiOR 132026 - dokumentacja/!ST/PDF/ST str tyt.pdf
- STWiOR 132026 - dokumentacja/!ST/PDF/STWiORB.pdf
- Inny 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzg GDDKIA/załącznik 4340.110.2025.kj_1100080_1108830.pdf
- Inny 132026 - dokumentacja/!PBW/Załączniki/Uzgodnienie PERN/E-1 Przekrój Napachanie v2.pdf
- Inny 132026 - dokumentacja/Zaświadczenie_IR-V.7843.290.2026.9-sig.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP