Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa / przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych Nowe Dwory, działka numer ewidencyjny 59/1, 81/3, 111, obręb Nowe Dwory, gm. Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki
Gmina Wieleń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385845
- Zamawiający
- Gmina Wieleń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Nowe Dwory, pow. czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny PUBLIKACJA.zip
- Przedmiar PUBLIKACJA/Załacznik 10_Przedmiar.pdf
- Projekt PUBLIKACJA/PAB_2026.07.08 (1).pdf
- Projekt PUBLIKACJA/PT_2026.07.09 (1).pdf
- Projekt PUBLIKACJA/PZT_2026_07.09 (1).pdf
- STWiOR PUBLIKACJA/Załacznik 12_STWiOR.pdf
- SWZ PUBLIKACJA/SWZ przebudowa drogi dojazdowej do pól Nowe Dwory.pdf
- Ogłoszenie PUBLIKACJA/Ogłoszenie o zamówieniu Nowe Dwory droga II etap.pdf
- Instrukcja PUBLIKACJA/Zalacznik 8_Instrukcja składania oferty dla Wykonawcy.pdf
- Inny PUBLIKACJA/Zalacznik 9_Regulamin korzystania z platformy zakupowej.pdf
- Inny PUBLIKACJA/Zał edytowalne do SWZ przebudowa drogi dojazdowej do pól Nowe Dwory.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, instrukcję.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP