WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-31

Budowa ścieżki rekreacyjnej wzdłuż rz. Warty – etap VI

GMINA WRONKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389102
Zamawiający
GMINA WRONKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wronki, pow. szamotulski, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-31
Termin realizacji
80 dni od podpisania umowy (wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie)
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_NIiPP.271.27.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026-BZP 00389102-01.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki.7z
  • Przedmiar SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 12a_przedmiar_Ścieżka_VI.pdf
  • Przedmiar SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 12b_kosztorys ofertowy_Ścieżka_VI.pdf
  • Przedmiar SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 12b_kosztorys ofertowy_Ścieżka_VI.xlsx
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/Rys_2.pdf
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12a_ Projekt budowlano-wykonawczy - opis cz A,B,C.rar
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12a_ Projekt budowlano-wykonawczy - opis cz A,B,C/Wronki-Oświadczenie.pdf
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12a_ Projekt budowlano-wykonawczy - opis cz A,B,C/Wronki_PBW_opis_1406-cw.pdf
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12a_ Projekt budowlano-wykonawczy - opis cz A,B,C/WRONKI_PBW_str_ tyt_ABC.pdf
  • Projekt SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/WRONKI_PBW_str_ tyt_D.pdf
  • STWiOR SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 14_STWiORB/stwiorb - str.tyt.doc
  • STWiOR SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 14_STWiORB/STWIORB - Wronki.docx
  • SWZ SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/SWZ_NIiPP.271.27.2026.docx
  • Wzór umowy SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 2_Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/~$lacznik 1_formularz ofertowy.doc
  • Formularz SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 1_formularz ofertowy.doc
  • Instrukcja SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 10_Instrukcja składania oferty dla Wykonawcy.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/~$Z_NIiPP.271.15.2026_droga Wróblewo.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/~$Z_NIiPP.271.18.2026_Przebudowa ciągów.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/~$Z_NIiPP.271.9.2025.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 11_Regulamin korzystania z platformy zakupowej.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/10.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/3.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/4.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/5.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/8.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/Oznaczenia na rysunkach-k.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/Rys_1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_1a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.1/Rysunki cz.1/Rys_9.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2/Rysunki cz.2/Rys_6.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2/Rysunki cz.2/Rys_6.2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2/Rysunki cz.2/Rys_6.3.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2/Rysunki cz.2/Rys_6.3.2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_2a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz 2/Rysunki cz.2/Rys_6.4.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_3a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.3.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_3a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.3/Rysunki cz.3/Rys_7.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_3a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.3/Rysunki cz.3/Rys_7.2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_3a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.3/Rysunki cz.3/Rys_7.3.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.10.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.3.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.4.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.5.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.6.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.7.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.8.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_4a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.4/Rysunki cz.4/11.9.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.11.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.12.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.13.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.14.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.15.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.16.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.17.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.18.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.19.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_5a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.5/Rysunki cz.5/11.20.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.21.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.22.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.23.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.24.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.25.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.26.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.27.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.28.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.29.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12_6a_ Projekt budowlnao- wykonawczy Rysunki cz.6/Rysunki cz.6/11.30.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-dec. RZGW-ost.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-Decyzja lokalizacyjna -ost.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-pb-cz.D-spis.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-pozw. na badania archeologiczne.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-pozwolenie na roboty-archeol.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy - decyzje/Załączniki - decyzje/Wronki-pozwolenie na roboty-archeol.2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie.rar
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/protokół- 02.11.2015.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-działki-zgoda.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-NETTO-zgoda na przebudowę.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-notatka 21.03.2016.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-RZGW-promesa.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-RZGW-zgoda.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-wyloty-notatka-17.02.2016.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki_wypisy.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-WZDW-uzgodnienie1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 13_Projekt budowlano- wykonawczy/Załącznik nr 12b_ Projekt budowlnao- wykonawczy- opinie/Załączniki - opinie/Wronki-żegluga-uzg.1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Karty dokumentacyjne.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Mapa.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Mapa topograficzna.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Przekrój geotechniczny.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-1.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-3.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-4.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-5.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/S-6.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Strona tytułowa.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Tabela 2.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Tabela 3.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 15_Opinia geotechniczna/Wronki -geot.-cz.E- PDF/Tekst.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 16_Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 3_oswiadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 4_wykaz osob.doc
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 5_wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 6_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 7_oświadczenie o aktualności informacji.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 8_zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny SWZ NIiPP.271.27.2026 i zalaczniki/Zalacznik 9_oświadczenie podmiotu udost. zasoby.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, instrukcję.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA WRONKI