Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
„BUDOWA SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ W REJONIE UL. KRESOWIAKÓW I WINCENTEGO WITOSA W ZŁOTOWIE – I ETAP”
Gmina Miasto Złotów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411495
- Zamawiający
- Gmina Miasto Złotów
- Główny kod CPV
- 45232130-2 — Roboty budowlane w zakresie rurociągów do
- Miejsce wykonania robót
- Złotów, pow. złotowski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08df04d1-cd5e-eb75-68d1-7000014b30fe.pdf
- Inny SWZ + zał.zip
- Przedmiar SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/Przedmiar KD Kresowiaków - odcinek od wylotu do ul Kresowiaków od studni D13.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/protokół ZUD/opinia_protokol_narady_odpisGN-OD.6630.41.2022.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/protokół ZUD/PZT-1.1.WithClause.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/protokół ZUD/PZT-1.2_aktualny.WithClause.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/protokół ZUD/PZT-1.3.WithClause.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/protokół ZUD/PZT-1.4.WithClause.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/OPIS_PAB.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/STRONA TYTUŁOWA_PAB.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PT/OPIS_PT.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PT/STRONA TYTUŁOWA_PT.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PZT/OPIS_PZT.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PZT/Rys.1.2.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PZT/Rys.1.4.pdf
- Projekt SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PZT/STRONA TYTUŁOWA_PZT.pdf
- STWiOR SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/STWiOR/SST kanalizacja deszczowa Złotów Kresowiaków .pdf
- SWZ SWZ + zał/SWZ - Budowa sieci kanalizacji.pdf
- Wzór umowy SWZ + zał/Umowa - wzór/WZÓR UMOWY.docx
- Formularz SWZ + zał/Załącznik nr 5 - Formularz oferty.doc
- Inny SWZ + zał/Umowa - wzór/karta gwarancyjna - Budowa sieci ...- załącznik nr 2.odt
- Inny SWZ + zał/Umowa - wzór/Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.docx
- Inny SWZ + zał/Załącznik nr 1 - Formularz oświadczenia.doc
- Inny SWZ + zał/Załącznik nr 2 - Wykaz dot. doświadczenia Wykonawcy.doc
- Inny SWZ + zał/Załącznik nr 3 - Wykaz osób.doc
- Inny SWZ + zał/Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawców.doc
- Inny SWZ + zał/Załącznik nr 6 - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/decyzja celu publicznego/decyzja celu publicznego.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/decyzja celu publicznego/postanowienie do dcp.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/decyzja środowiskowa/postanowienie RDOŚ.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/lasy państwowe/ZG.2217.122.2021_zgoda na dysponowanie nieruchomością.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/pozwolenie na budowę/POZWOLENIE NA BUDOWĘ.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/pozwolenie na budowę/PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA BUDOWĘ.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/pozwolenie wodnoprawne/POZWOLENIE WODNOPRAWNE_DP.ZUZ.4210.58.2025 (1).pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/decyzje/pozwolenie wodnoprawne/pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/PROFILE — rys. 5-Model.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/PROFILE — rys. 6-Model.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/PROFILE — rys. 7-Model.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/RZUT I PRZEKRÓJ WYLOTU - rys. 12.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/SEPARATOR PSK V KOALA II.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PAB/WYLOT KOLEKTORA.pdf
- Inny SWZ + zał/ZAŁĄCZNIK NR 7 - DOKUMENTACJA/PZT/plot.log
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP