Postępowanie zakończone 2026-08-12
Budowa świetlicy wiejskiej w Pławnie
GMINA MUROWANA GOŚLINA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368976
- Zamawiający
- GMINA MUROWANA GOŚLINA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pławnie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja-projektowa-przedmiary.zip
- SWZ SWZ-Plawno-oficjal-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu-29-07-26.pdf
- Inny Zalaczniki-3-10.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.pdf
- Przedmiar przedmiary/251212_Pławno_B_przedmiar_budynek.pdf
- Przedmiar przedmiary/PŁAWNO_PZT DROGI_Przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiary/PŁAWNO_ZJAZD_Przedmiar.pdf
- Przedmiar przedmiary/Przedmiar_ MUR-25-12I.pdf
- Przedmiar przedmiary/przedmiar_świetlica_IE.pdf
- Projekt 4__95__2025__decyzja_nr_3751_z_2025r._-_budynek_świetlicy_wiejskiej_w_pławnie-sig.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zagospodarowanie działki)/PŁAWNO_Projekt techniczny (zagospodarowanie działki).pdf
- Projekt dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zjazd)/PŁAWNO_ZJAZD_00_Opis techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zjazd)/PŁAWNO_ZJAZD_02_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża elektryczna/1. PROJEKT TECHNICZNY WEWNĘTRZNE PRZYŁĄCZE WLZ .pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża elektryczna/1. PROJEKT TECH Świetlica Pławno.pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża elektryczna/MDCP PZT Oświetlenie Pławno.pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża elektryczna/Projekt techniczny oświetlenia Pławno.pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża sanitarna/PT - Pławno branża sanitarna.pdf
- Projekt dokumentacja proj/branża sanitarna/PZT- przyłącze Pławno branża sanitarna.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_OPIS PAB.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_OPIS PZT.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_OPIS ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PAB_A01.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PAB_A02.pdf
- Projekt dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PZT.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/opis/001-PLA-OT.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/001-PLA-K01-205.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K01 - rzut podwalin - PA.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K02 - rzut kondygnacji - PA.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K03 - rzut więźby dachowej.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K04 - Przekrój A-A.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K05 - Przekrój B-B.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K201 - 402.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K202 - 403.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K203 - 404.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K204 - 411.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K205 - 416.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K101 - PA ściana-SC 1.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K102 - PA ściana-SC 2.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K103 - PA ściana-SC 3.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K104 - PA ściana-SC 4.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K105 - PA ściana-SC 5.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K106 - PA ściana-SC 6.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K107 - PA ściana-SC 7.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K108 - PA ściana-SC 8.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K109 - PA ściana-SC 9.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/002-PLA-K110 - PA ściana-SC 10.pdf
- Projekt dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/Opis techniczny.pdf
- STWiOR dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/opis/001-PLA-STWiORB - konstrukcja drewniana budynku.pdf
- Inny dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zjazd)/BI.7230.3.35.2025-decyzja.pdf
- Inny dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zjazd)/PŁAWNO_ZJAZD_01_Plan orientacyjny.pdf
- Inny dokumentacja proj/Branża drogowa - dokumentacja projektowa/Projekt techniczny (zjazd)/PŁAWNO_ZJAZD_03_Przekrój normalny.pdf
- Inny dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PAB_A03.pdf
- Inny dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PAB_A04.pdf
- Inny dokumentacja proj/Projekt architektoniczno-budowlany/PnB_PAB_A05.pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/model 3D/001-PLA-Model 3D konstrukcja.html
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/model 3D/001-PLA-Model 3D konstrukcja plyty scienne.html
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K01.bak
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K01.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K01.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K02.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K02.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K03.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K03.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K04.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K04.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K05.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K05.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K06.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K07.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K201.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K201.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K202.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K202.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K203.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K203.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K204.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K204.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K205.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/001-PLA-K205.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K101.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K101.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K102.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K102.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K103.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K103.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K104.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K104.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K105.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K105.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K106.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K106.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K107.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K107.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K108.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K108.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K109.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K109.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K110.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/002-PLA-K110.DXF
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/DWG/PA--SC-parter.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K06 - Schemat kotwienia ścian.pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/rysunki/PDF/001-PLA-K07 - Detale połączeń.pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji budynku drewnianego/zestawienia/001-PLA_ZEST.pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/dwg/K.1z_1 [PF.1 zbrojenie dolne].dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/dwg/K.1z_2 [PF.1 zbrojenie górne].dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/dwg/K.1z_3 [PF.1 zestawienie siatek zbrojeniowych].dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/dwg/Rzut konstrukcja PŁAWNO PT.dwg
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/pdf/K.1z_1 [PF.1 zbrojenie dolne].pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/pdf/K.1z_2 [PF.1 zbrojenie górne].pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/pdf/K.1z_3 [PF.1 zestawienie siatek zbrojeniowych].pdf
- Inny dokumentacja proj/PT - projekt konstrukcji posadowienia budynku/pdf/K.1z.pdf
- Formularz Załącznik nr 3 - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót i osób.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie -wykluczenia spełnienie warunków.DOCX
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie -wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji.DOCX
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie -udostepnienie zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie -grupa kapitałowa.DOCX
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie -aktulaność danych.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MUROWANA GOŚLINA
- „Budowa świetlicy wiejskiej w Pławnie”
- Remont kompleksu boisk sportowych Orlik na terenie Stadionu Miejskiego w Murowanej Goślinie.
- Przebudowa drogi powiatowej ul.Mściszewskiej w m.Murowana Goślina w zakresie wykonania dwóch aktywnych przejść dla pieszych wraz z budową sieci elektroenergetycz. oświetlenia drog. oraz dojść pieszych
- Opracowanie pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulic Krótkiej, Ogrodowej, Soplicy i Telimeny w Murowanej Goślinie oraz odcinka drogi gminnej publicznej Długa Goślina - Łoskoń Stary
- Przebudowa drogi powiatowej ul.Mściszewskiej w m.Murowana Goślina w zakresie wykonania dwóch aktywnych przejść dla pieszych wraz z budową sieci elektroenergetycz. oświetlenia drog. oraz dojść pieszych