WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Budowa ulicy Kwiatowej, Wiśniowej, Leśnej, Jeziornej, Nowej, Łąkowej i Palmowej w miejscowości Skrzynki

Miasto i Gmina Kórnik

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325872
Zamawiający
Miasto i Gmina Kórnik
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
  • SWZ ZAŁĄCZNIKI nr 1-7 do SWZ - Oświadczenia.pdf
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIKI nr 1-7 do SWZ w wersji WORD.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa.7z
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 8 do SWZ - Umowa.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 9 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EIII-WIŚNIOWA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EII-ŁĄKOWA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EII-NOWA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EI-KWIATOWA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EI-LEŚNA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EI-PALMOWA.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża teletechniczna/Kosztorys ofertowy.pdf
  • Przedmiar ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża teletechniczna/Przedmiar.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-00-OT-01.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-03-PN-01.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.1-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.2-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.3-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.4-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.5-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-04.6-PD-02.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-00-OT-EIII.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/2020115-TIV W-PW-00-OT-EIII.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/oświetlenie E-II/2020115-TIV-PAB-00-OT-EII.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PW_oświetlenie/2020115-TIV W-PW-00-OT-EII.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV-PAB-00-OT-EI.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-00-OT-EI.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV W-PW-00-OT-EI.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV W-PW-00-OT-EI.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-00-OT.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-00-OT.pdf
  • Projekt ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-00-OT.pdf
  • STWiOR ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/2020115-TVI-DP-01-STWIORB-EI.pdf
  • STWiOR ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/STWIORB/PDF/2020115-TV-DP-01-STWIORB-EIII.pdf
  • STWiOR ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/STWIORB/PDF/2020115-TV-DP-01-STWIORB-EII.pdf
  • STWiOR ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/STWIORB/PDF/2020115-TVI-DP-01-STWIORB-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/2020115-TVI-DP-00-ST-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-01-PO-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-02.1-PS-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-02.2-PS-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-02.3-PS-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-02.4-PS-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-02.5-PS-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy_branża drogowa/branża drogowa/2020115-TIII W-PW-05-SCH-01.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.1-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.2-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.3-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.4-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.5-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.6-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.7-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-TII-DFP-00-OT-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.4091.2088.2022.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.1-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.2-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.3-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.4-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.5-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.6-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.7-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-TII-DFP-00-OT-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.4091.2088.2022.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-01-PO-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-02-PS-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/2020115-TIV W-PW-01-PO-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/2020115-TIV W-PW-02-PS-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/2020115-TIV W-PW-03-SCH-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-III/STWIORB/PDF/2020115-TV-DP-00-ST-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/EDIT/2020115-TII-DFP-00-OT-EII.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.1-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.2-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.3-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.4-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.5-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.6-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-DESIGN-PS-DWG-2.7-sig.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/2020115-TII-DFP-00-OT-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/DOKUMENTACJA FORMALNO-PRAWNA/PDF/opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.4091.2088.2022.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/oświetlenie E-II/2020115-TIV-PAB-01-PO-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/oświetlenie E-II/2020115-TIV-PAB-02.1-PS-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PAB_oświetlenie/oświetlenie E-II/2020115-TIV-PAB-02.2-PS-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PW_oświetlenie/2020115-TIV W-PW-01-PO-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PW_oświetlenie/2020115-TIV W-PW-02.1-PS-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PW_oświetlenie/2020115-TIV W-PW-02.2-PS-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/PW_oświetlenie/2020115-TIV W-PW-03-SI-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-II/STWIORB/PDF/2020115-TV-DP-00-ST-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV-PAB-01-PO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV-PAB-02-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-01-PO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-02.1-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PAB BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV-PAB-02.2-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV W-PW-01-PO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV W-PW-02-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/2020115-TV W-PW-03-SI-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/Zalacznik 1 Karty katalogowe LNnn.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA KOLIZJE/PDF/Zalacznik 2 Wysokosc posadowienia zlacza.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV W-PW-01-PO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV W-PW-02.1-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV W-PW-02.2-PS-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/PW BRANŻA ELEKTRYCZNA OŚWIETLENIE/PDF/2020115-TIV W-PW-03-SI-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano wykonawczy_branża elektryczna/E-I/STWIORB/PDF/2020115-TVI-DP-00-ST-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-01-PO.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-02.1-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-02.2-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-02.3-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-02.4-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt architektoniczno-budowlany/2020115-BRANŻA-TELE-02.5-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-01-PO.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-02.1-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-02.2-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-02.3-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-02.4-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-02.5-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-03.1-SCH-Ascor.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-03.2-SCH-Fiberhost.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlano - wykonawczy branża teletechniczna/Projekt wykonawczy/2020115-BRANŻA-TELE-03.3-SCH-OPL.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-01-PO.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-02.1-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-02.2-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-02.3-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-02.4-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU/PDF/2020115-SOR-02.5-PS.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EIII-WIŚNIOWA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EII-JEZIORNA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EII-ŁĄKOWA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EII-NOWA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EI-KWIATOWA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EI-LEŚNA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-KO-EI-PALMOWA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża drogowa/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EII-JEZIORNA.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EIII Wiśniowa/2020115-TV-DP-01-PRZ-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EIII Wiśniowa/2020115-TV-DP-02-KO-EIII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EII Łąkowa, Nowa, Jeziorna/2020115-TV-DP-01-PRZ-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EII Łąkowa, Nowa, Jeziorna/2020115-TV-DP-02-KO-EII.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EI Leśna Kwiatowa/KOLIZJE/PDF/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EI Leśna Kwiatowa/KOLIZJE/PDF/2020115-TVI-DP-02-KO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EI Leśna Kwiatowa/OŚWIETLENIE/2020115-TVI-DP-01-PRZ-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/branża elektryczna/EI Leśna Kwiatowa/OŚWIETLENIE/2020115-TVI-DP-02-KO-EI.pdf
  • Inny ZAŁĄCZNIK nr 10 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Przedmiary i Kosztorys ofertowy/Zestawienie zbiorcze_TER.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto i Gmina Kórnik