Postępowanie zakończone 2026-06-10
Budowa zaplecza sanitarno-szatniowego przy boisku ul. Tęczowa w Dąbrowie
Gmina Dopiewo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257424
- Zamawiający
- Gmina Dopiewo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z 09.06.2026r..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa (2).zip
- Inny Odpowiedź na pytania z 02.06.2026r..docx
- Inny Odpowiedź na pytania z 02.06.2026r..pdf
- Inny SkanUGD-plik__2026-06-09_15-38-08-001_0001.pdf
- Inny SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowne_18.05_wersja ostateczna).docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowne_18.05_wersja ostateczna).pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (1).docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (1).pdf
- Inny Załącznik nr 4.1 do SWZ - o braku podstaw do wykluczenia podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 4.1 do SWZ - o braku podstaw do wykluczenia podmiotu trzeciego.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_wykaz osób.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegajacych się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegajacych się o zamówienie.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - wzór zobowiązania.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - wzór zobowiązania.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/PR/PRD_cz_Sanit_kont_DOP_v2.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/PR/PRD Dopiewo Kontener_BUDOWL.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/PR/PRD_EL_Dopiewo Kontener.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/DOPIEWO _SPECYFIKACJE.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/DOPIEWO _STWIOR instalacje sanitarne.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/STWiORB_branża_EL_DOP_DRUK_.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Decyzja_pozwolenie_48.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Opis szafki.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/2026 Dopiewo opis.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/A-01-A-01-Rzut przyziemia.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/A-01-PZT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/A-02-A-02-Rzut dachu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/A-03-A-03-Przekroje.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/A-04-A-04-Elewacje.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/Bilans_mocy DOPIEWO.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/E1 ROZDZ_TG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/E2 OSW.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/E3 GNIAZDA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/E4 INST_DACH.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/k1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/K2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/K3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/OF846 Dopiewo w06 rew01.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/PT -konstrukcja Dopiewo.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/PR/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dopiewo
- „Sport, zdrowie, integracja – to sołectwa inspiracja” – zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Konarzewie
- Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Dopiewo
- Modernizacja systemu ostrzegania i alarmowania ludności w Gminie Dopiewo wraz z zakupem, dostawą i montażem nowych elektronicznych syren alarmowych i cyfrowej centrali alarmowej.