Postępowanie zakończone 2026-06-16
Efektywny rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury ZIT MOF Piły - Przebudowa nawierzchni parkingu przy ul. Bydgoskiej w Pile na ażurową
Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268776
- Zamawiający
- Zarząd Dróg i Zieleni w Pile
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/01_PT drogowy_opis.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/02_PT_PO-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/03_PT_PS-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/04_PT-PSW-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/05_PT_PN-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/06_PT_SK-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM III_branża drogowa/07_PT_AP-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Opis PW Zieleń_TOM I.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/01_PT_PZT.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/02_PT_PZT-1.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/03_PT_PZT-2.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/05_PT_P-1.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/05_PT P-2.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/06_PT PAB.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/08_PT_A-2.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/09_PT W-1.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/10_PT W-2.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/11_PT_ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Projekt Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E1_PT_oswietlenie_Opis.pdf
- STWiOR Dokumentacja/STWIOR.docx.pdf
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ załącznik nr 7 do SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja/Oświadczenie 1.pdf
- Inny Dokumentacja/Oświadczenie 2.pdf
- Inny Dokumentacja/Piła, ul. Bydgoska.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z01_Projekt zieleni.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z02_Rzut zieleń 1.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z03_Rzut zieleń 2.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z04_Rzut zieleń 3.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z05_Rzut zieleń 4.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z06_Rzut zieleń 5.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z07_Retencja.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z08_Przekroje wyspa.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z09_Przekroje szpaler.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z10_Przekroje sieci.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM II_projekt zieleni/Z11_Przekroje sieci.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/12_ PT_Opinia geo.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM I_projekt zasadniczy_architektura i PZT/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E2_PT_oswietlenie_PZT.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E3_PT_oswietlenie_Poglądowy.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E4_PT_oswietlenie_Schemat.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E5_PT_oswietlenie_Rzut słupa 265.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM IV_branża elektryczna - oświetlenie/E6_PT_oswietlenie_Rzut słupa 260.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM V_projekt SOR/01_SOR_opis.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM V_projekt SOR/02_SOR_rys_PO.pdf
- Inny Dokumentacja/TOM V_projekt SOR/03_SOR_rys. SOR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP