Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Komenda Powiatowej Policji w Rawiczu - dostosowanie budynku do potrzeb użytkownika wraz z zagospodarowaniem terenu.
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404714
- Zamawiający
- KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Rawicz, pow. rawicki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 69 wraz z załącznikami nr 1 - 6.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 1 - 5 w wersji edytowalnej.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza.zip
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/PRZEDMIAR BUDOWLANKA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA DROGOWA/19. PRZEDMIAR_ROBÓT_BRANŻA_DROGOWA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v.ath
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA SANITARNA/20. PRZEDMIAR_ROBÓT_BRANŻA_SANITARNA.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/OPCJA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v opcja ups.ath
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/OPCJA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v opcja ups.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/OPCJA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v opcja zasilanie rezerwowe.ath
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/OPCJA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_przedmiar_v opcja zasilanie rezerwowe.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/PW BUDOWLANA/7. PW_BRANŻA_ARCHITEKTONICZNA.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/PW BUDOWLANA/9. PW_BRANŻA_KONSTRUKCYJNA.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA DROGOWA/PW DROGOWA/4. PW_BRANŻA_DROGOWA.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_opis techniczny_v+supl.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_PZT-PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA SANITARNA/PW/PDF/11. PW_BRANŻA_SANITARNA.pdf
- STWiOR Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/22. STWIORB_BRANŻA_ARCHITEKTONICZNA.pdf
- STWiOR Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA DROGOWA/23_STWIORB_BRANŻA_DROGOWA.pdf
- STWiOR Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/KPP_ETAPII_IE_STWiORB.pdf
- STWiOR Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA SANITARNA/24. STWIORB_BRANŻA_SANITARNA.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/PW BUDOWLANA/27. OPINIA_GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA BUDOWLANA/PW BUDOWLANA/REWIZJA DO DOKUMENTACJI RAWICZ.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE01.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE02.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE03.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE04.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE05.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE06.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE07.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE08.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE09.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE10.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE11.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE12.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_instalacje-IE13.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE15.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE16.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE17.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE18.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE19.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE20.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE21.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE22.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE23.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_rozdzielnica-IE24.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_SIZ-IE14.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PW/KPP_RAWICZ_PW_IE_teletechnika-IE_25.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Dokumentacja wykonawcza/OPCJA/BRANŻA BUDOWLANA/Zespół kojców dla psów służbowych.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP