WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-06

Kompleksowa modernizacja pomieszczeń biurowych wraz z toaletami, zlokalizowanych na parterze budynku administracyjnego przy Al. Kościuszki 22 w Kościanie

GMINA MIEJSKA KOŚCIAN

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00355563
Zamawiający
GMINA MIEJSKA KOŚCIAN
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-06
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Dokumentacja, specyfikacje, przedmiary.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ, załączniki.zip
  • Inny umowa, załączniki.zip
  • Przedmiar Przedmiary/Przedmiar branża budowlana.pdf
  • Przedmiar Przedmiary/Przedmiar branża sanitarna.pdf
  • Przedmiar Przedmiary/Przedniar branża elektryczna.pdf
  • Projekt Architektura/informacja BIOZ.pdf
  • Projekt Architektura/karta tytułowa pb.pdf
  • Projekt Architektura/Opinia techniczna.pdf
  • Projekt Architektura/opis PZT.pdf
  • Projekt Architektura/RYS.A01_PLAN SYTUACYJNY_A3.pdf
  • Projekt Instalacja elektryczna/Projekt techniczny branzy elektrycznej.pdf
  • Projekt Instalacje sanitarne/PT_Instalacje sanitarne.pdf
  • Projekt Instalacje sanitarne/strona tytułowa - PROJEKT TECHNICZNY.pdf
  • Projekt Konstrukcja/opis PT_KONSTRUKCJA.pdf
  • Projekt Konstrukcja/strona tytułowa - PROJEKT TECHNICZNY.pdf
  • Projekt Specyfikacja/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT ELEKTRYCZNYCH.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A01_RZUT PARTERU_STAN ISTNIEJĄCY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A01_RZUT PARTERU_STAN PROJEKTOWANY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A03_RZUT PARTERU_SUFITY PODWIESZANE.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A04_RZUT PARTERU_POSADZKI_ŚCIANY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A05_RZUT PARTERU_SALA KONFEREN. I TOALETY_UKŁAD FUNKCJONALNY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A06_SALA KONFERENCYJNA-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A07_ZABUDOWA MEBLOWA-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A08_TOALETA DAMSKA-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A09_TOALETA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A10_TOALETA MĘSKA-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A11_ZABUDOWA MEBLOWA - ANEKS KUCHENNY-RYS. SZCZEGÓŁOWY.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/RYS.A12_ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/WIZUALIZACJA_SALA_1_PDF.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/WIZUALIZACJA_SALA_2_PDF.pdf
  • Inny Architektura_Aranżacja wnętrz/WIZUALIZACJA_TOALETA DAMSKA_1_PDF.pdf
  • Inny Architektura/MAPA ZASADNICZA.tif
  • Inny Architektura/opis PAB.pdf
  • Inny Architektura/RYS.A01_RZUT PARTERU-STAN ISTNIEJĄCY_A3.pdf
  • Inny Architektura/RYS.A01_TECHNOLOGIA_594X600.pdf
  • Inny Architektura/RYS.A02_RZUT PARTERU-STAN PROJEKTOWANY_594X600.pdf
  • Inny Architektura/RYS.A03_PRZEKROJE_297X510.pdf
  • Inny Architektura/RYS.A04_ZESTAWIENIE STOLARKI_297X720.pdf
  • Inny Architektura/strona tytułowa - ZAŁACZNIKI+spis treści.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E10 - Schemat blokowy systemu przyzywowego.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E1 - Instalacja elektryczna - Oświetlenie.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E2 - Instalacja elektryczna - Gniazda.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E3 - Instalacja elektryczna - Teletechnika.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E4 - Instalacja podłogowa.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E5 - Schemat rozbudowy rozdzielnicy R1.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E6 - Schemat rozbudowy rozdzielnicy RD1.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E7 - Schemat rozdzielnic RS1 i RS2.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E8 - Schemat blokowy instalacji technicznej.pdf
  • Inny Instalacja elektryczna/E9 - Schemat rozbudowy szafy RACK głównej SD.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/20260612_IS_Instalacje-IS01_A3.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/20260612_IS_Instalacje-IS02_A3.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/20260612_IS_Instalacje-IS03_A3.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/20260612_IS_Instalacje-IS04_A3.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/20260612_IS_Instalacje-IS05_A3.pdf
  • Inny Konstrukcja/RYS.K01_RZUT PARTERU_STAN PROJEKTOWANY.pdf
  • Inny Konstrukcja/RYS.K02_RZUT PRZEKROJE_STAN PROJEKTOWANY.pdf
  • Inny Specyfikacja/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH I SANITARNYCH.pdf
  • Inny Uzgodnienie/KOSCIAN_DZ.1853.2_pismo.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Formularz zał.3_Formularz_oferty.doc
  • Inny zał.4_Oświadczenie_art.125.doc
  • Inny zał.5_Wykaz_robót.docx
  • Inny zał.6_Zobowiązanie_podmiotu_trzeciego.docx
  • Inny zał.7_Oświadczenie_art.117.docx
  • Wzór umowy projekt umowy.docx
  • Inny gwarancja.doc
  • Inny oświadczenie o prowadzeniu rachunku bankowego.docx
  • Inny oświadczenie o zatrudnieniu.docx
  • Inny oświadczenie podwykonawcy.docx
  • Inny oświadczenie podwykonawcy do płatności końcowej.docx
  • Inny oświadczenie wykonawcy.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, formularz oferty, wzór umowy.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA KOŚCIAN