WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

Modernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Strzałkowie

GMINA STRZAŁKOWO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00380970
Zamawiający
GMINA STRZAŁKOWO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Strzałkowo, pow. słupecki, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
8 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar kosztorys ofertowy .ath
  • Przedmiar kosztorys ofertowy.docx
  • Projekt GOK - Remont elewacji i winda PAB PZT.zip
  • Projekt GOK - Remont elewacji i winda PROJEKT TECHNICZNY.zip
  • STWiOR ST i SST - elewacja GOKiS Strzałkowo.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny GOK - Remont pomieszczeń WC.zip
  • Inny pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny SWZ + załączniki.zip
  • Projekt 1 Pomieszczenia WC, GOK Strzałkowo - opis.pdf
  • Inny 2 Pomieszczenia WC, GOK Strzałkowo (inwentaryzacja) - RZUTY.pdf
  • Inny 3 Pomieszczenia WC, GOK Strzałkowo (inwentaryzacja) - PRZEKROJE.pdf
  • Inny 4 Pomieszczenia WC, GOK Strzałkowo - RZUTY.pdf
  • Inny 5 Pomieszczenia WC, GOK Strzałkowo - SCHODY.pdf
  • Projekt 1 GOK - PT OPIS.pdf
  • Projekt GOK - K.01 SZYB.pdf
  • Projekt GOK - K.04 ATTYKA.pdf
  • Inny GOK - K.02 NADPROŻE.pdf
  • Inny GOK - K.03 SCHODY.pdf
  • Inny GOK - PT. 1 ZESTAWIENIE STOLARKI.pdf
  • Inny GOK - PT. 2 ZESTAWIENIE BRAM.pdf
  • Inny GOK - PT. 3 BALUSTRADA.pdf
  • Inny GOK - PT. 4 BALUSTRADA.pdf
  • Inny GOK - PT. 5 ELEMENTY ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Inny GOK - PT. 6 OKŁADZINA CERAMINCZA.pdf
  • SWZ SWZ + załączniki/SWZ.pdf
  • Wzór umowy SWZ + załączniki/załącznik nr 8 - postanowienia umowy.doc
  • Formularz SWZ + załączniki/załącznik nr 1.doc
  • Inny SWZ + załączniki/załącznik nr 2.docx
  • Inny SWZ + załączniki/załącznik nr 3.docx
  • Inny SWZ + załączniki/załącznik nr 4.docx
  • Inny SWZ + załączniki/załacznik nr 5.docx
  • Inny SWZ + załączniki/załącznik nr 6.docx
  • Inny SWZ + załączniki/załącznik nr 7.docx
  • Projekt PAB/PAB - część opisowa.pdf
  • Projekt PZT/GOK Strzałkowo - PZT.pdf
  • Projekt PZT/PZT - część opisowa.pdf
  • Inny PAB/1 GOK - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny PAB/2 GOK - RZUT PIĘTRA.pdf
  • Inny PAB/3 GOK - RZUT DACHU.pdf
  • Inny PAB/4 GOK - PRZEKROJ.pdf
  • Inny PAB/5 GOK - ELEWACJE.pdf
  • Inny PAB/6 GOK - ELEWACJE.pdf
  • Inny PAB/PAB - załączniki.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA STRZAŁKOWO