WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Modernizacja budynku magazynowego w Bugaju na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej

GMINA MIŁOSŁAW

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00421056
Zamawiający
GMINA MIŁOSŁAW
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Bugaj, pow. wrzesiński, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu MAGAZYN.pdf
  • Inny SWZ wraz z załącznikami MAGAZYN.zip
  • Przedmiar Przedmiar.pdf
  • Projekt Projekt/Opis techniczny - remont budynku magazynowego Bugaj 73-18 (z BIOZ).pdf
  • STWiOR STWiOR - remont budynku magazynowego Bugaj 73-18.pdf
  • SWZ SWZ Magazyn.pdf
  • Wzór umowy zał. nr 2 - Projekt umowy MAGAZYN.pdf
  • Formularz zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Projekt/2026.08.17_ELEWACJA-BOCZNA-PÓŁNOCNA.pdf
  • Inny Projekt/2026.08.17_ELEWACJA-BOCZNA-POŁUDNIOWA.pdf
  • Inny Projekt/2026.08.17_ELEWACJA-FRONTOWA-ZACHODNIA.pdf
  • Inny Projekt/2026.08.17_ELEWACJA-TYLNA-WSCHODNIA.pdf
  • Inny Projekt/2026.08.17_RZUT.pdf
  • Inny zał. nr 3 - Oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
  • Inny zał. nr 4 - Przynależność do grupy kapitałowej.docx
  • Inny zał. nr 5 - Oświadczenie Wykonawców - art. 117 ust. 4.docx
  • Inny zał. nr 6 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny zał. nr 7 - Wykaz robót.docx
  • Inny zał. nr 8 - Wykaz osób.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 14 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP