Postępowanie zakończone 2026-08-10
MODERNIZACJA BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KWILCZU POPRZEZ REMONT KOTŁOWNI
GMINA KWILCZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358313
- Zamawiający
- GMINA KWILCZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kwilcz, pow. międzychodzki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy załacznik nr 5- projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf
- Inny załacznik nr 2 - oświadczenie z art 125 ust.1. ocx.docx
- Inny załacznik nr 3 - oswiadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.7z
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - Oświadczenie z art 117 ust 4.doc
- Inny Załącznik nr 7- wykaz_wykonanych_robót_-_doświadczenie_zawodowe.docx
- Inny załacznik nr 8 - zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załacznik nr 9 - oświadczenie podmiotu udostępniajacego zasoby.docx
- Przedmiar ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/Przedmiar.pdf
- Projekt ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/587_PW_OPIS - 00.pdf
- STWiOR ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/STI 01.02 Wymiana kotła gazowego.pdf
- Inny ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/587_PW_KG.01-00.pdf
- Inny ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/587_PW_KG.02-00.pdf
- Inny ZAŁACZNIK NR 4 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/587_PW_KG.03-00.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP