Postępowanie zakończone 2026-06-30
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288607
- Zamawiający
- Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. 1 A - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.odt
- SWZ SWZ FDZP.226.22.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 2 - Wzór umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 -Formularz ofertowy.odt
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna.7z
- Inny zał. nr 3 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny Zał. nr 4 - Wykaz robót.docx
- Przedmiar Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/przedmiar_elektryka.pdf
- STWiOR Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_okładka_STWIORB_E_OW.pdf
- STWiOR Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_STWiORB_PT_E_OW.pdf
- STWiOR Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/STWiORB_AP_29_D.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/230315_Ostrów Wielkopolski Lądowisko EL PRD ATH.ath
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_AVIAPROJEKT Pozytywna opinia projektu bud_zagosp_terenu ladowiska Ostrów Wlkp.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_BIOZ_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_OPIS_PT_D_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_OPIS_PT_E_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PB-DR-D.01_E.01_PZT_plan .pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_ PB_OPINIE UZGODNIENIA POZWOLENIA_CAŁOŚĆ_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PB-OPINIE UZGODNIENIA POZWOLENIA_STR TYT_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PB_OPIS PZT_OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT-DR-D.01_plan .pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT-DR-D.02_oznakowanie .pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT-DR-D.03__schemat lamp .pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT-DR-D.04_oznakowanie budynek .pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT_E.01 OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT_E.02 OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/AP_29_PT_E.03 OW.pdf
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/H_OSTRÓW WLKP._HMI_Zrzut.jpg
- Inny Dokumentacja lądowisko dla śmigłowców LPR/KI_OW .ath
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP