WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Modernizacja obiektu Powiatowego Centrum Obrony Cywilnej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. M. Wańkowicza 10 do funkcji magazynu zasobów ochrony ludności Powiatu Ostrowskiego

Powiat Ostrowski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411035
Zamawiający
Powiat Ostrowski
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Ostrów Wielkopolski, pow. ostrowski, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
16 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar PRZEDMIAR Zmiana sposobu użytkowania budynku hali sportowej na budynek magazynowy - Wańkowicza.ath
  • Przedmiar PRZEDMIAR Zmiana sposobu użytkowania budynku hali sportowej na budynek magazynowy - Wańkowicza.pdf
  • Projekt OPIS.pdf
  • Projekt OPIS.pdf
  • Projekt OPIS.pdf
  • Projekt Opis techniczny.pdf
  • Projekt OT_661.pdf
  • STWiOR STWiOR- branża budowlana.pdf
  • STWiOR STWiOR- branża elektryczna.pdf
  • STWiOR STWiOR- branża sanitarna.pdf
  • SWZ SWZ.docx
  • Wzór umowy Wzór umowy.docx
  • Formularz Wzór oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.docx
  • Inny Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej.docx
  • Inny RYS.1.pdf
  • Inny RYS.2.pdf
  • Inny RYS.3.pdf
  • Inny RYS.4.pdf
  • Inny RYS.5.pdf
  • Inny RYS.6.pdf
  • Inny RYS.7.pdf
  • Inny RYS.8.pdf
  • Inny RYS.9.pdf
  • Inny Rys.E01.pdf
  • Inny Rys.E02.pdf
  • Inny Rys.E03.pdf
  • Inny Rys.E04.pdf
  • Inny RYS.T1.pdf
  • Inny RYS.T2.pdf
  • Inny RYS.T3.pdf
  • Inny RYS.T4.pdf
  • Inny RYS.T5.pdf
  • Inny RYS.T6.pdf
  • Inny RYSUNKI.pdf
  • Inny S.01.pdf
  • Inny Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 16 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP