Postępowanie zakończone 2026-08-20
Modernizacja systemu hydrantowego (...) wg projektu „Budowa instalacji hydrantowej (...) w budynku Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu”.
Centrum Kultury ZAMEK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376056
- Zamawiający
- Centrum Kultury ZAMEK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ AZ.261.7.2026.4 - Specyfikacja Warunków Zamówienia.BES.pdf
- Wzór umowy AZ.261.7.2026.4C - Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór Umowy.XL.BES.pdf
- Formularz AZ.261.7.2026.4B - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz Ofertowy.doc
- Ogłoszenie AZ.261.7.2026.5 - Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00376056_01.pdf
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
- Inny AZ.261.7.2026.4D - Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1 (W, Konsorcjum i s.c.).doc
- Inny AZ.261.7.2026.4E - Załącznik nr 4A do SWZ - Oświadczenie art. 125 ust. 1 (P3).doc
- Inny AZ.261.7.2026.4F - Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz Robót Budowlanych.doc
- Inny AZ.261.7.2026.4G - Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz Osób.docx
- Inny AZ.261.7.2026.4H - Załącznik nr 7 do SWZ - Grupa Kapitałowa.doc
- Inny AZ.261.7.2026.4I - Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie P3.docx
- Inny AZ.261.7.2026.4J - Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie Konsorcjum i s.c..docx
- Inny AZ.261.7.2026.4K - Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie dot. PŚD.docx
- Inny AZ.261.7.2026.4L - Załącznik nr 11 do SWZ - Tajemnica Przedsiębiorstwa.docx
- Przedmiar AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/03_Przedmiary/CKZ_Przedmiar szczegółowy.pdf
- Przedmiar AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/03_Przedmiary/CKZ_Przedmiar uproszczony.pdf
- Przedmiar AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/04_Kosztorysy/91_001_25_06_2026 PrzedmiarZamek.ATH
- Przedmiar AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/04_Kosztorysy/CKZ_Kosztorys szczegółowy.pdf
- Przedmiar AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/04_Kosztorysy/CKZ_Kosztorys uproszczony.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/01_OPIS TECHNICZNY/CKZ- PAB_IS_opis techniczny.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/02_RYSUNKI/CKZ -PAB- wod-kan-hydr 20260528-W-01.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/02_RYSUNKI/CKZ - PAB - wod-kan-hydr 20260528-W-02 .pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/04_Załączniki do PAB/CK_Zamek_STR TYTUŁOWA_ZAŁĄCZNIKI_.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/04_Załączniki do PAB/Zał 2/MKZ_WYCH.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/04_Załączniki do PAB/Zał 2/PAB_IS_Centrum_Kultury_Zamek.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/04_Załączniki do PAB/Zał 3/MKZ_WYCH 2.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/01_OPIS TECHNICZNY/CKZ- PT_IS_opis techniczny.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/02_RYSUNKI/CKZ- PT- Schemat W-03.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/02_RYSUNKI/CKZ- PT - Schemat W-04.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/02_RYSUNKI/CKZ - PT- wod-kan-hydr -W-01.pdf
- Projekt AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/02_RYSUNKI/CKZ - PT- wod-kan-hydr -W-02.pdf
- STWiOR AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/05_STWIOR/CKZ STWIOR - STI 01.00.00.pdf
- STWiOR AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/05_STWIOR/CKZ STWIOR - STI 01.01.00 .pdf
- STWiOR AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/05_STWIOR/CKZ STWIOR - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/01_OPIS TECHNICZNY/~$Z- PAB_IS_opis techniczny.docx
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/03_Pozwolenie na budowe/CKZ -Decyzja Nr 446_2026 o zatwierdzenie PAB i udzielenie pozwolenia.PDF
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/01_Projekt architektoniczno-budowlany/04_Załączniki do PAB/Zał 1/CK_Zamek_ZAŁĄCZNIK_nr_1.pdf
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/02_Projekt techniczny/03_ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW/CKZ - PT- zestawienia materiałów .pdf
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/04_Kosztorysy/91_001_25_06_2026 KosztorysZamek.ATH
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/06_Uzgodnienie pd rzeczoznawcy p.poż/CKZ- pieczęć na stonie tytułowej.PDF
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/06_Uzgodnienie pd rzeczoznawcy p.poż/CKZ - wod-kan-hydr -W-01.pdf
- Inny AZ.261.7.2026.4A - Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/06_Uzgodnienie pd rzeczoznawcy p.poż/CKZ - wod-kan-hydr -W-02.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP