Postępowanie zakończone 2026-07-29
Modernizacja ul. Modrzewiowej w Przeźmierowie
Gmina Tarnowo Podgórne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341552
- Zamawiający
- Gmina Tarnowo Podgórne
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy załącznik 7 - projekt umowy.docx
- Formularz załącznik 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.7z
- Inny specyfikacja.doc
- Inny załącznik 2 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-warunki-udzialu.docx
- Inny załącznik 3 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-podstawy-wykluczenia.docx
- Inny załącznik 4 - Klauzula_obowiazek_informacyjny_dla_zamawiajacego_art.13docx.docx
- Inny załącznik 5 - Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat robót budowlanych.doc
- Inny załącznik 6 - Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Przedmiar Kosztorys ofertowy, przedmiar/PR-Przeźmierowo Modrzewiowa.pdf
- Przedmiar Kosztorys ofertowy, przedmiar/str. tyt. PR.pdf
- Projekt Badania gruntowe/zał.1.pdf
- Projekt Badania gruntowe/zał.2.pdf
- Projekt PB/pab_2_2026_03_03-sig.pdf
- Projekt PB/pzt_1_2026_03_03-sig.pdf
- Projekt PT/1_plan orientacyjny_297x420.pdf
- Projekt PT/2_sytuacja_297x1400.pdf
- Projekt PT/3_przekroje normalne_297x700.pdf
- Projekt PT/4_przepust_297x420.pdf
- Projekt PT/5_szczegoly konstrukcyjne_297x420.pdf
- Projekt PT/6_p_poprzeczne_297x1500.pdf
- Projekt PT/PT_opis_2026_04_17.pdf
- Projekt SOR/Proj-SOR-Modrzewiowa-sign.pdf
- Projekt STWiORB/D_00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Projekt STWiORB/D_07.02.01_Oznakowanie pionowe.pdf
- Projekt Uzgodnienia i opinie/2025_12_11_od Gminy uzgodnienie PZT.pdf
- STWiOR STWiORB/D_01.01.01 Odtworzenie trasy.pdf
- STWiOR STWiORB/D_01.02.01a_Ochrona istniejących drzew w okresie budowy drogi.pdf
- STWiOR STWiORB/D_01.02.01_Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR STWiORB/D_01.02.02_Zdjęcie warstwy ziemii urodzanej.pdf
- STWiOR STWiORB/D_01.02.04_Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR STWiORB/D_04.01.01_Korytowanie wraz z profilowaniem i zagęszczniem podłoża.pdf
- STWiOR STWiORB/D_04.02.02_Warstwa mrozoochronna_odsączająca.pdf
- STWiOR STWiORB/D_04.03.01_Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR STWiORB/D_04.04.02_Podbudowa pomocnicza i zasadnicza z mieszanki niezwiązanej.pdf
- STWiOR STWiORB/D_04_05_01_Podbudowa i warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem.pdf
- STWiOR STWiORB/D_05.03.05a_naw z BA w-wa scieralna.pdf
- STWiOR STWiORB/D_05.03.11_Frezowanie.pdf
- STWiOR STWiORB/D_05.03.23_Nawierzchnia z kostki bet.pdf
- STWiOR STWiORB/D_06.01.01a Umocnie pow skarp rowów.pdf
- STWiOR STWiORB/D_06.02.01 Przepusty pod chodnikiem.pdf
- STWiOR STWiORB/D_07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR STWiORB/D_07.06.02 Balustrady U-11a.pdf
- STWiOR STWiORB/D_08.01.01_Krawężniki betonowe.pdf
- STWiOR STWiORB/D_08.03.01 Obrzeża chodnikowe.pdf
- STWiOR STWiORB/D_09.01.01_Zielen.pdf
- STWiOR STWiORB/D_10.00.01_Regulacja pionowa studzienki.pdf
- STWiOR STWiORB/Spis tresci do STWiORB.pdf
- STWiOR STWiORB/str. tyt. STWiORB.pdf
- Inny 2026_04_13_PnB_ab.6740.18.340.2025_zaswiadczenie_ostateczność.pdf
- Inny ab.6740.18.340.2025_decyzja-sig.pdf
- Inny Badania gruntowe/OG_Przeźmierowo.pdf
- Inny Badania gruntowe/zał.3.pdf
- Inny Badania gruntowe/zał.4.1.pdf
- Inny Badania gruntowe/zał.4.2.pdf
- Inny Kosztorys ofertowy, przedmiar/KO-Przeźmierowo Modrzewiowa.pdf
- Inny Kosztorys ofertowy, przedmiar/str. tyt. KO.pdf
- Inny PB/2026_04_13_PnB_ab.6740.18.340.2025_zaswiadczenie_ostateczność.pdf
- Inny PB/ab.6740.18.340.2025_decyzja-sig.pdf
- Inny PB/ab.6740.18.340.2025_przekazanie_dokumentacji.pdf
- Inny PB/zl_3_2026_02_17.pdf
- Inny STWiORB/D_02.01.01_Roboty ziemne. Wykonywanie wykopów.pdf
- Inny STWiORB/D_05.03.05b_ w-wa wiazaca i wyrownawcza.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/2025_09_16_od Gminy pismo przewodnie.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/Legenda do wyrysu do uchwały z dnia 30.03.2021r..pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/MPZP ul. Rynkowa.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/Uchwała Rady Gminy z dnia 30.03.2021r..pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/Wyrys do MPZP ul. Rynkowa.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_09_16_od Gminy MPZP/Wyrys do uchwały z dnia 30.03.2021r..pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_10_24_od Gminy zgoda na przebudowę rowu.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2025_11_28_PZP.4200.135.1.2025.AC Zawiadomienie_brak sprzeciwu-przepust.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2026_02_12_od Gminy interpretacja_dot. przebudowy ul. Modrzewiowej_status drogi.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2026_02_26_od Starostwa_pozwolenie na wycinkę drzew/2026_03_16_wś.613.18.34.2025.xxiii_-WYCINKA DRZEW_zaświadczenie_o_ostateczności_decyzji.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2026_02_26_od Starostwa_pozwolenie na wycinkę drzew/plan_nasadzeń_18.34.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2026_02_26_od Starostwa_pozwolenie na wycinkę drzew/wś.613.18.34.2025.xxiii-_decyzja_opłata_i_umorzenie,_przebudowa_drogi_wewnętrznej,tarnowo_podgórne_dz._1266-52.pdf
- Inny Uzgodnienia i opinie/2026_03_26_od Gminy zatwierdzenie SOR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Tarnowo Podgórne
- budowa oświetlenia przejść dla pieszych w ul. Szamotulskiej – droga powiatowa 2516P w Baranowie i Chybach w formule zaprojektuj-wybuduj
- Budowa ulicy Polnej w Lusowie – etap III
- Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej ul. Bryzy w Tarnowie Podgórnym
- Modernizacja PSZOK w Baranowie
- Przebudowa ul. Wypoczynkowej w Baranowie