Postępowanie zakończone 2026-08-24
Modernizacja zaplecza szatniowo- sanitarnego w szkole podstawowej w Rakoniewicach
Gmina Rakoniewice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382710
- Zamawiający
- Gmina Rakoniewice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Rakoniewice
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiar elektryczne.pdf
- Przedmiar Przedmiar ogólnobudowlany.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR Sanitarne.pdf
- SWZ SWZ szatnia na medal (002).pdf
- Wzór umowy Wzór umowy- Szatnia na medal.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA.pdf
- Inny Instalacje I-01.pdf
- Inny Przykład wyposażenia - W-01.pdf
- Inny Rzut pomieszczeń A-01.pdf
- Inny Załączniki edytowalne.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP