Postępowanie zakończone 2026-05-29
Partycypacja w kosztach prac inwestycyjnych na terenie nieruchomości stanowiących własność Woj.Wlkp Gołaszyn: Remont i renowacja elewacji oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej budynku adm.
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00242491
- Zamawiający
- Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ AG.261.23.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert - AG.261.23.2026.pdf
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 2 - FO.docx
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 7 do OPZ-Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 8 do OPZ - STWiOR.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 1 do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 2 do OPZ-Pozwolenie 861-A-2024.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 3 do OPZ-Decyzja Nr 22-25.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 4 do OPZ-Pozwolenie 205-A-2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 5 do OPZ-Pozwolenie 206-A-2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 6 do OPZ-Program działań.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ- OPZ/Zał. nr 1 do OPZ - Program prac.pdf
- Wzór umowy Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Umowa -wzór.pdf
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 3 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 (2).docx
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 4 - Wykaz robót.doc
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 5 - Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 6 - Oświad. o aktualności.doc
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 8 -Oświadczenie konsorcjum.doc
- Inny Załączniki nr od 3 do 9 do SWZ/Załącznik nr 9 - Zobowiązanie innego podmiotu.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP